Vanessza-ariana lol Creative Commons License 2015.12.08 0 0 1316

Sziasztok!

 

 

az lenne a kérdésem hogy tudtok arra módszert hogy visszatartsam a pisilést!

 

12 éves voltam és én elmentem a városba úgy hogy este 7.-kor pisiltem utoljára és reggel sem pisiltem és úgy elment a városba direkt feszülős ruhába mentem ezt magamnak kitaláltam egy pisi tesztet reggel csak annyit ittam hogy be vettem a gyógyszert tehát elindultam reggel 7.-kor a városba még nem kellett pisilnem majd 10 óra fele már éreztem egy kicsit majd vettem egy fél literes inni valót megittam 10 perc alatt majd dél fele már rendesen kellett de tartottam és meg volt beszélve egy találkozó a barátnőmmel a plázánál ott is ittam egy 1 literes innivalót majd 2 fele már kellett de nem mutattam ki nem grimaszoltam meg nem táncikáltam vagy ilyesmi olyan voltam mint egy olyan ember akinek nem kell barátnőm vett egy 2 literes inni valót majd azt szépen lassan megiszogattuk egy óra alatt már 4 óra volt már kellett de nem mutattam ki de már nagyon kellett hirtelen nagyon szomjas lettem meg éhes szóval be ültünk kajálni megint ittam fél litert ette is míg nem vette észre a szék alatt próbáltam szorongatni a lábam de már nagyon kellett 4 óra volt és kérdezte tőlem hogy van-e itt wc én mondtam ingen de ne menjünk majd jött az gaz megpróbáltatás a ruha próbálás alig bírtam de még nem mutattam ki hogy kell el telt ezzel 2 óra már 6 óra volt és ittam 700ml vizet és jött a nagyon nagy pisi inger akkor már a barátnőm is mondta hogy mindjárt be hugyozok el mentünk a wc-re de én mondtam nekem nem kell ő el ment hallottam a vécéről a pisi hangot nagyon rossz volt hallani én addig kint táncikáltam míg nem látta majd elbúcsúztunk és elindultunk haza 7 óra volt már alig bírtam menni de tartottam és még az is rá tett hogy feszülős ruha volt rajtam már nagyon-nagyon kellett és futni akartam haza de ne tudtam mert nagyon-nagyon-nagyon kellett így lassan sétáltam még vettem inni fél litert megittam fél óra alatt még volt a buszmegállóig 2 óra gyaloglás ne higgyétek el mit át nem éltem az a két óra alatt már markolásztam is és felülte a buszra már 9 óra volt mivel Egerben voltam és én Pesten lakok ki kellett bírnom de alig bírtam szorongva ültem ki gomboltam a gatyámat ahogy leszálltunk a buszról  még elmentem be vásárolni az éjjel nappaliba 1 óra oda az út ott a boltos megkérdezte mert látta rajtam elmegyek-e wc-re én mondtam igen de amikor be mentem én még olyan csúnya wc nem láttam szóval ki jöttem úgy tettetem mintha pisiltem volna szóval nehéz volt szorongva mentem volna már majdnem ki csurgott de vissza tartottam felültem a villamosra 11óra utána metró 12 óra utána busz hajnali 2 óra óra és amikor a házunk előtt voltam egy lépéssel hoppá be pisiltem szóval elég nehéz nap volt húúú :) 28óráig bírtam ez volt az én történetem azóta meg sem esik 20 óra pisi visszatartás de már kibírtam egyszer 30 órát is!!

 

 

 

 

Szép estét mindenkinek!!