porcika88 Creative Commons License 2015.12.06 0 0 13005

Én ügy ahogy jól vagyok. Nem olyan mint régen, de nem is szuper. Gyógyszert nem vettem be rá már hónapok óta. Persze fájogat időnként, főleg ha sokat emelek makkát , vagy sokat állok egyhelyben, vagy csak ha szimplán hideg van és front. Akkor érzem, de nem olyan már, hogy azt mondanám fáj. Nyögök max.Meg lassabban állok fel vagy ülök le. Most már van egy emlékem arról mit jelent a fáj, és mindent ahhoz hasonlítok, igazitok. Ha pl reggel felkelek és kicsit érzem, akkor egész napomat olyanra tervezem. Vagyis derékmelegitőt veszek a farmerre pluszban ( hippsy) mikor megyek dolgozni, ott előszedem a kék kerek tüskés párnát és azzal dolgozok, utána meg megyek mint a megszállott. Havonta járok manuálterápiára, vagy másfél havonta. Most is voltam a héten. Nekem ő rakta helyre a medencém, azóta jobb, és ugyanoda a központba járok vissza. Mindig azzal kezd, hogy megnézi a hátam, gerincem, állok elötte. Utána ágyra fel és megcsinálja azt a pár mozdulatot amit szokott, majd jön a tekergetés amit nem szeretek mert mindig félek, hogy leeesek az ágyról, vagy eltöri a hátam:-DD. Tudom lehetetlen, de már brahiból ezen szórakozunk. Nagyon jó fej. Van egy olyan mozdulat, mikor oldalamon az ágy szélén fekszek, egyik lábam lelóg, majd ő a felsőtestemet másik irányba tekeri, meg egyik kezével benyul hátam alá és egyesével hallom a csigolyáimat kattanni halKan. Na itt szoktam parázni, de mindig mondja, hogy nem lesz gond . Mikor baj volt, akkor recsegtem ropogtam, most szinte már hang sincs, csak én érzem, hogy dolgozik a csontom. Ezt megcsinálja a lapockámnál is, nyakamnál, majd a fejemet is tekergeti, vállamat. Azért kérem, mert napi 9 órában ülő munkát csinálok, szar tőle a tartásom. És amiőta járok, sokkal sokkal jobb és nem is faradok munkában. Azóta nyakizmom a vállamnál is puha, nem kemény, vallam se kattog. Migrénem se volt nagyon. A gerincem íve meg szép nagyon. Az első kezeléskor egyenes volt alul és görnyedt voltam. Cipőim se ferdén kopnak. Tehát én a megelőzésre karbantartásra mentem rá, nehogy megint váratlanul érjen a baj. 6000 egy alkalom, nekem ennyit havonta megér. Többet költöttem gyógyszerre, most semmit. 

Előzmény: portug (13004)