laci19791202 Creative Commons License 2015.12.03 0 0 103990

Szép estét.

Ilyen kis hobbi géppekkel mit lehet kezdeni?Mik az álltalános hibái?Gondolom nagy vonalakban az mint egy gyári kis hobbi körfűrésznél,kicsi,vékony anyagokból készült stb stb.

A kis Toolson 3000 es körfűrészemen is annyit dolgozok hogy használható legyen hogy az nem igaz,most van átalakitás alatt,alul ugye megkapta a műanyag tölcsér részt ahova szóródik a fűrészpor,(ide megy az elszivó majd),kap egy duplán merevitett sokkal nagyobb asztalt,ennek több előnye is lesz,a port nem fogja szórni oldalra mint a bordás aluasztalnál,excenteres vezetőleszoritást kap,bal oldalt egy zártszelvényen egy lineáris sint fog kapni amin két kocsi fog csúszni,ezen lesz egy szögben állitható vezető.

Mindebbe csak azért fogtam bele mert talán valamire valónak tartom a gépet mert nem fogaskerekes hajtású hanem szijas és 1800w -os,na meg ugye mert szögben dönthető és annak nem igazán akartam neki fogni itthon,fáradok már és nem akartam túl mélyen belebonyolódani egy ilyen gépépitésbe.

Szóval nem tudom mi a helyzet ezekkel a gépekkel.

http://www.jofogas.hu/gyor_moson_sopron/Zipper_ZI_HB204_kombinalt_vastagsagi_gyalugep_38353375.htm?first=1

Lehet jobban járok ha éptek egyet,nem tudom.