MPowerPH Creative Commons License 2015.11.29 0 0 24234

Akkumulatorok tekinteteben azert vannak fejlesztesek, mig fektarcsak teren normal kozutra nem igen van hova menni. En a vegen ATE tarcsakat rakattam be, ATE keramias betetekkel. Olyan mint elotte, elegedett vagyok. Annyi, hogy egy hosszu, tempos szerpentines szakasz utan nem lesz csupa fekete az elso felnim, hanem eleg csak akkor lemosnom, mikor az autot viszem mosoba. :-) Viszont van amit a BMW-tol rendeltem, es utolag hibas dontes volt.  A teljes belt drive a BMW-tol van. BMW-s dobozban jottek, de mindegyiken az INA felirat+cikkszam volt a BMW-s cikkszam helyett beleolvasztva, meg egy BMW-s matrcia a cikkszammal. Meg a 6db BMW izzito, BMW-s nagy dobozban, amin rajta volt a gyari cikkszam, de benne OEM dobozos Beru gyertyak voltak. Aztan a fotengely ekszijtarcsa BMW-tol, Gates felirattal es cikkszammal.  A fotengely ekszijtarcsat azt visszakuldtem, mert a Gates -tol harmad annyi lett volna... Aztan kaptam gyari BMW-st ugyan azon az aron, csak masik forrasbol(Gates, BMW-s cikkszam koszorulve). Egyedul a termosztatokon meg a vizpumpan nem volt rajta a beszallitojuk neve. Gondolom abbol pont kiszedtek meg a gyarban, vagy ra sem raktak. 

Szoval elhiheted, hogy ettol kezdve nem ragaszkodok a Genuine BMW-s cuccokhoz, mert azokat ugysem ok gyartjak. :-) Azt meg megjegyzem, hogy nagyuzemi gyartasnal nem tudnak minosegbeli osztalyozast csinalni, mert lehetetlen.(edesapam uzemmernok volt, elegge otthon van ebben) Random minosegellenorzesek vannak a gyartosorokon, es a felhasznalt alapanyag mindig ugyan az, a folyamatot pedig gepek iranyitjak, es az emberi szerepvallalas csak minimalis. A cikkszam a vegen kerul bele, ott dol el, hogy ez most beszallitos alkatresz lesz, es mondjuk megkapja a BMW feliratot(vagy elfelejtik), vagy megy sajat egisz alatt a kulonbozo nagykerekbe, vagy egybol a kiskerekbe. 

Előzmény: E93 330i (24233)