brazil_8 Creative Commons License 2015.11.21 0 0 2666

Valóban a Telekom is elérhető/elérhető lesz nálunk.

Itt is látható:

http://www.telekom.hu/otthoni/lakossagi/csomagok_akciok/fejlesztes/dunavarsany

FTTH hálózat lett kiépítve, amit egy külső vállalkozó csinált a T-nek és ő üzemelteti illetve adja a T-nek bérbe (hosszú távra). Ők egyébként nagyon ügyesek és megbízhatóak, ezenkívül még jól és gyorsan is dolgoznak. A szolgáltatást viszont a Telekom fogja adni.

 

Az való igaz, hogy a sales egy k..... kaki, én is tapasztaltam(om). Olyanról, hogy presales sajnos nem beszélhettünk, nem véletlenül aktívizálta a többi versenytárs magát mostanában.

Szigethalmon (ott is hasonló rendszer van csak más vállalkozóval) volt korábban, hogy napokig megszállták (nagyon sokan) a települést és próbáltak értékesíteni, de ott is csak az éles indulás után. Biztos k... sokba került volna a 2500 háztartásba eljuttatni 1 szórólapot a nyár végén.

 

Egyébként a fent linkelt oldalon még mindig ez olvasható:

Fent ez:

DUNAVARSÁNYBA 
HOZZUK A SZUPERGYORS OTTHONI INTERNETET ÉS A TELEVÍZIÓZÁS ÚJ KORSZAKÁT

Lent meg ez a címre keresve:

SAJNOS JELENLEGI HÁLÓZATFEJLESZTÉSÜNK NEM ÉRINTI AZ ÁLTALAD MEGADOTT CÍMET, DE NE CSÜGGEDJ!

 

 

Elnézést, hogy nem szóltam időben, de sajnos olyan ritkán járok erre, hogy elfelejtettem.

 

Ja és még annyit, hogy az OTP lakóparkban és a Dunaparton illetve szerintem a Naprózsában sem lesz elérhető (jelenleg nem lett kiépítve ott hálózat). Viszont a varsányi fejállomásról elérhető Bugyi és Délegyháza nagy része is.

 

 

 

Előzmény: Elar (2663)