NagyB3300 Creative Commons License 2015.11.19 0 0 1312

Én is nagyon szeretném kipróbálni hogy meddig lesz erőm kitartani ellened.

szerintem a korai pisilési ingert ugy lehet elnyomni, hogyha elkezded érezni azt a kibírhatatlan ingert, mikor még alig van tele a holyagod de annyira ingerel, hogy csak pisi tánccal vagy fészkelődve tudod visszatartani hogy megpróbálod kizárni azt a belső érzést ami ezt a kellemetlen ingert előidézi szerintem erről már irtam ugy gondolom, hogy ha Mutatod a testi jeleket pisi táncolsz ringatozol fészkelődsz és markolászod magad akkor az agyad ugy érzékeli hogy feszült vagy és nem vagy kényelmes testhelyzetben illetve minden energiád arra összpontosul hogy pisilned kell szoval a tested minden áron azon lesz hogy megszabaduljon ettol a kellemetlen érzést keltő dologtól. Tehát ha megpróbálsz nyugton maradni esetleg csak a lehető legkevesebb és legszükségesebb mozdulatokkal segiteni valamint a testedet nyugalomban tartani nyugodt kényelmes pozícióba akkor az agy érzékeli hogy ugyan pisi ingered van de mivel nem teszel semmi olyat ami arra adna okot hogy a tested minnél hamarabb megszabaduljon a pisitől És annak ellenére hogy pisilni kell nyugodtnak hisz akkor elfogadja ezt a kellemetlen érzést és nem küld vészjeleket a minniél előbbi üritésre.

 

 

én egyébként olyan szabályt is létrehoznék hogy mondjuk a fiút és a lányt beküldeném zuhanyozni de előtte a padlót egy olyan anyaggal fedném be ami a vizelet hatására elszineződik. Szoval ha valaki pisilni kezd a zuhany alatt az egyből látszana és a versenyző kiesik . Esetleg Annyit csinálnék , hogy hozzá kötnék a fiu versenyzőhoz egy zacskót tele vízzel aztán egy kis csövet a nadrágjábol kivezetnék a pénisze alatt közvetlen és beállítanám a WC elé mintha pisilne es valóban végig kellene csinálni a pisilés  folyamatát és amikor áll a WC előtt a csőbol az a víz jönne  ami a zacskóban van igy valóban olyan a hatás mintha valóban pisilne mert a hang a beállás a WC elé és hogy fognia kell  a péniszét ami alatt a cső van hogy en éllethűbb nem is lehetne . és a szabály az lenne hogy el kell hitetni a zsűrivel hogy valóban megkönnyebbült és ugy kellene viselkedni hogy kicsit sóhajt hogy mijen jo is pisilni meg mennyire kellemes volt Kiengedni azt a rengeteg vizeletet . Persze közben minden a megdagadt hólyagban maradt. Mikor vége a "pisinek"  kap egy pohár italt a kedvencéből és a zsűrinek meg kell engednie hogy megvizsgálja a holyagot szoval a zsűri minden eszközzel ingerelni és nyomni fogja az akkor már "üres" holyagot és a versenyzőnek eközben beszélgetni kell és minden jelet lefolytatni ami arra utal hogy a duzzadt hólyag miatt rendkívül kell pisilnie . Az arca nem mutathat semmit lázábaj és természetesnek kell tűnnie . Ha nem sikerül a zsűri figyelmeztetné a szabályokra " tudod hogy senkinek nem szabad látni hogy szét reped a holyagod és nagyon kell pisilned szoval tessék abbahagyni es visszatérni a rendes nyugodt helyzetbe . Ha mégegyszer figyelmeztetnünk kell akkor sajnos kiesik . 

 

Szoval én ezt találtam ki a fiúnak .

 

 

te mit találnál ki a lánynak??

 

 

én ugy érzem hogy van még a tarsojodba pár ötlet :)) 

 

szoval várlak 🙂