Évaanya2 Creative Commons License 2015.11.19 0 0 5170

Szia ewy! Korábban soha nem volt epilepsziás rohamom. Első januárban volt(de ez sem igazi nagy roham volt, magamnál voltam csak nagyon szédűltem,hallottam mindent de olyan ködös volt meg mintha lelassult volna minden,meg lehet hogy egy kicsit halucináltam volna de ebben nem vagyok biztos. A férjem nem is igazán vette észre hogy valami baj van( mert pont ültem és néztem a laptopot meg közben beszélt) , amikor elmúlt akkor mentem nézni a vérnyomást meg a cukromat hogy nem e attól vagyok rosszul de ezek rendben voltak, de hamar kiderült hogy nem tudok értelmesen sem beszélni sem irni( én értettem mit akarok mondani de szak értelmetlen dolgok jöttek ki a számon. Azt hittük sztrokot kaptam,irány a kórház,egy hét és 5 CT,MR,PET, stb, kiderűlt mi a baj. Szegény férjem akkor jött rá mit is jelent 5 gyerköcöt nevelni. most levilt szedek napi 3000 mg ,meg most kezdtem el valami ujjat lamolep.Most jobban vagyok nincs napi 3-4 roham csak 1, remélem ma egysem lesz. Mert egyedül nem igazán merek elindulni sehova, főleg gyerekekkel. Hogy most a medrol a glicerin vagy az ujj gyógyszertől vagyok jobban azt nem tudom(vagy mindkettőről) de határozottan jobb a közérzetem, csak iszonyatosan fáradt vagyok, de hát az élet megy tovább, mosás,főzés, takarítás,it

t a kicsi manóm azután a nagy manók a mai program.😜

Puszi és javulást mindenkinek!

Előzmény: ewy82 (5169)