Sámim Creative Commons License 2015.11.14 0 0 912

Sziasztok! Vettem egy Aveo szedánt (2006) 1.4 16 szelepest lassan 3 hónapja!Én is küzdők a hiba lámpa gondal! először vezérmű tengely jeladó konktat hibát írt hiba olvasáskor!(tohonya volt az autó néha berángatott  nem ment!Már lett cserélve EGr szelep ,főtengely jeladó, vezérműtengely jeladó ,trafósor!Utána már nem vezérmű tengely jeladó hibát írt ki kiolvasáskor hanem égéstér kimaradást .Elmentem az Opelba mert mindig visszajöt a hiba lámpa ott azt mondták égéstér kimaradás 100 benzint neki meg szeleptisztító folyadékot mert valamelyik szelep szórakozik!Jól is jött a dolog mert pont hosszútávra indultam az autóval 1 nap 400km autópályáztam!Meg volt az út jobban is ment az autó jobban reagált a gázadásra fogysztás is jó volt!Hibakód ki lett ütve az Opelba(ingyen)!Mondták az Opelba ha sokat városozok akkor max 3 ig kapcsolgassak azt meg  is fogadtam !3 hétig nem volt  Mill lámpám!Hiba egy szál se volt tegnapig!Mikor újból el indultam hosszú útra 110km autópályán semmi gond se volt  közúton kb 50km akkor se de mikor beértem Veszprémbe az első lámpánál pirosat kaptam megálltam nézem a műszerfalat nincs hiba fél perc múlva világit megint a Mill lámpa !!Ez alapjáratra mikor visszaállt akkor jött elő de az meg nem ingadozik!Ugyan úgy hazajövet vele végig világlátott de az autó normálisan működött fogyasztás jó volt jól gyorsult szépen húzott jól reagált a gázadásra nem értem mi a baja!!