Törölt nick Creative Commons License 2015.11.11 0 0 310

"De attol, hogy kedve tamad, meg nem lesz sem homo, sem biszex"

De nem is ezt mondja a skála! Már vagy ötször leírtam, de te képtelen vagy felfogni, eszméletlen...

 

"Szerintem nem igaz, hogy Kinsey egy perverz volt, es a kutatasaban kurvak, bunozok, homoszexualisok, es pedofilek vettek reszt ?"

Az irreleváns, hogy perverz volt-e. Ha egy kutatás pontos, alapos akkor akár egy sorozatgyilkostól is jöhet, ettől még ugyanúgy helyes lesz. Ha pedig rossz, hibás akkor is szemétre való ha a legjobb írta.

A kutatásban részt vettek bűnözők is. Meg például egyetemisták. Megpróbált gondolom annyi helyről gyűjteni adatot, amennyiről csak tudott.

 

"Azt alltitottad, hogy voltak onkentesek. Jo, ha szerinted en megint csak nem tudom, akkor tessek: ird le te, hogy hany szazalekban votlak kurvak, bunozok, homoszexualisok, pedofilek, es onkentesek. Es ezek az onkentesek hogyan tevedtok ossze. Mivel te annyira  " TUDOD ""

Én sem tudom. De én - veled ellentétben - nem is állítom, hogy tudnám.

 

Egyébként pedig kár az ő tanulmányán annyit lovagolni, mert csak az első ilyen jellegű volt, mint ilyen úttörő, de persze a maga hibáival. De az alapok igaznak bizonyultak. Majd ha egyszer lesz időm keresek egy újabbat...

 

 

 

Előzmény: isabellee (308)