robi8010 Creative Commons License 2015.11.09 0 0 154

Sziasztok!

 

Remélem jó helyen írom le problémámat!Július vége óta gyakori 4 napos székrekedések hiába vettem be stadalaxot,kupot,egyéb hashajtókat alig segített,a székletemen mely vérrel kevertnek  láttam,ez egészen Októberig tartott,székelési ingerem se nagyon volt, mikor már semmilyen hashajtó nem segített a Sebész doktor  elküldött kórházba ott kaptam beöntést előtte Hasi röntgen is volt  a leletemen ez áll" "Has középső részén és jobb csípőlapát magasságában több mérsékelten tágabb vékonybélkacs,többszörös nivó képződéssel,jobb flexurának megfelelően is nivó..."

Ez mit jelent?

A kórházban irtak fel amíg Gasztroenterológiára nem megyek(hét közepén megyek) Parafin olajat,1 evőkanállal kéne bevennem,de 1 evőkanál már 2 hete nem segit ezért 3 evőkanállal csináltam akkor már volt normális székletem,de pár napja 3 evőkanállal se megy,igy mellé keserű só oldatot is iszom!Hét közepéig a gasztroig ki kell birnom!Évek óta este és reggel éhgyomorra tejet iszom melegen.Szerintetek műtét lesz a vége?A vékonybél környékén hetek óta érzékeny,(amióta a beöntést kaptam)és néha a csipőmbe is érzek mostanában tompa nyilalást!

Várom válaszotokat!

 

...