Dexter537 Creative Commons License 2015.11.04 0 0 20258

Üdv mindenkinek.

 

Nem rég vásároltam egy 407-et , 140 ezer km-el 2.0 hdi 136 loval. Miután megvetem azt tapasztaltam h rángat a motor ezt a hibát úgy heti egyszer csinálja.  Az úgy történik h mar meleg motornál 2 ezres fordulat alatt vehető eszre a legjobban akkor érződik h nem egyenletesen megy a kocs Ha alapjarton hagytam a kocsit akkor a fordulatszám alapból ezer alatt van egy kicsivel de viszont mikor ez a hiba előjön akkor 1000 és 1500 fordulatszám közt ugrál. Mikor az első alakalom megtörtént akkor azonnal hívtam a haveromat és teljes diganoztikat végeztünk vele és nem kaptunk semmilyen hiba kódot. Azt gondoltuk h valamiféle szűrő dugalas miatt lehet. Azután megvolt a kötelező olaj csere és minden szűrőnek a cseréje Pollen, olaj, levegő és üzemanyag szűrő csere. Egy hétig nem is volt semmi gond de azután újra előjött ez a probléma. Minden esténél mikor csinálta változó idejű volt, volt amikor csak 5km-en keresztül de volt amikor 10km-en keresztül de volt h 5km-el kevesebb ideig is csinálta és minden esetben magától megszűnt a jelenség. Viszont mikor ezt a hibát csinálja és én eközben kihuzatom akkor szépen egyenletesen pörög fel a 

fel a motor es nem veszek eszre semmi fele egyenletelen motor mukodest. Ha valaki talakozott mar ilyen dologal akkor ayt kerem jelezze nekem. 

 

Tippeket es valaszokat elore is koszonom..