Prödl Annácska Creative Commons License 2015.11.01 -2 0 6717

Mit szóltok ahhoz az elmélethez hogy az ókorban földönkívüli atomháborúk voltak? 

Elég hajmeresztően hangzik, de egyre több rá a bizonyíték, hogy igaz lehet. A múltban az itt élő földönkívüli istenek folyamatosan háborúban álltak egymással, erről tanúskodik a Mahabharata is. De előtte vegyünk egy másik legendát: 

Sodoma és Gomora történetét mindenki ismeri. A biblia szerint ezekben a városokban olyan emberek éltek, akik nem hajoltak meg az "istenek" akarata előtt, ezért az idegenek elhatározták, hogy elpusztítják azt. Két égből alászállt "angyalt" küldtek oda, akik előtt Ábrahám behódolt és illően megvendégelt, ezért közölték vele, hogy a városokat el fogják pusztítani és mivel látták rajta a földönkívüliek iránti tiszteletet megengedték, hogy családjával elmeneküljenek. A két idegen ezután tűzzel és kénesővel (hasonlít egy atombomba leírásához) pusztította el a városokat. Ahogy Ábrahámék menekültek, a felesége Lót visszanézett és sóbálvánnyá vált. De mitől vált sóbálvánnyá? Lehet, hogy egy gombafelhőt látott és földbe gyökerezett a lába? Gondold el egy ókori embernek mekkora sokk lehetett egy ilyet végignézni, szerintem Lót helyében én is sóbálvánnyá váltam volna. 

A legtöbb ilyen legenda Indiából maradt ránk, a Mahabharata című könyvben. India a történelem előtti időkben rendkívül megosztott volt, szinte minden kisebb területnek megvolt a maga "istene". Ezek valószínűleg különféle űrből érkezett kalandorok lehettek, akik nem szívlelték egymást (hogy milyen faj volt ne kérdezzétek, mert egyenlőre még nem tudom). De most jönnek az igazi bizonyítékok. Vegyük először Mohenjo Daro-t, az indiai szövegek így mutatják be a város pusztulását: 

"„Mintha elszabadultak volna az elemek. A nap körbe-körbeforgott és keringett. A Bahma-fegyver hatásától megpörkölődve és lázban támolygott az egész világ. Az elefántok ide-oda rohantak, hogy menedéket találjanak az iszonyú hőség elől. A vizek forrni kezdtek, az állatok elpusztultak, az ellenséget legyűrték, s a tomboló tűztől sorra lezuhantak, megperzselődtek a fák. Az elefántok szerte-széjjel, ordítottak, s azután holtan rogytak össze. A lovak és a harci kocsik porrá égtek. Ezernyi kocsi semmisült meg, azután mély csend ereszkedett a tengerre. A szelek fújni kezdtek és a föld felderült. Hátborzongató látvány tárult elénk. A borzalmas hőség megcsonkította a halottak tetemeit, úgy hogy már nem is volt emberi alakjuk. Sohasem hallottunk ilyen fegyverről, sohasem láttunk ez előtt ilyen hatalmas, és borzalmas fegyvert… " 

Ezen a területen egyébként radioaktivitást mértek:

http://www.palaeoseti.de/doku.php/oasien/mohenjo-daro_atomic_blast

 

 

Harappá pusztulását így írják le: 
"Gurkha, gyors és erős vimanán repülve, egyetlen lövedéket hajított, amely az univerzum teljes erejét rejtette. A füst és láng izzó oszlopa, ezer nap fényességével, teljes pompájában emelkedett… függőleges robbanás gomolygó füstfelhőivel… az első robbanása után emelkedő füstfelhő terjeszkedő kerek köröket alakított, mint az óriás napernyők szétnyílása… ismeretlen fegyver volt, a halál hatalmas hírnöke, amely a Vrishnik és az Andhakák teljes faját hamuvá zúzta. 
… a tetemek annyira megégtek, hogy megismerhetetlenné váltak. Kihullott a hajuk, körmük; a fazekak látszólagos ok nélkül széttörtek, és a madarak fehérré váltak. Néhány óra múlva, minden élelmiszer megfertőződött… hogy meneküljenek a tűztől… a katonák patakokba vetették magukat, hogy magukat és felszerelésüket megmossák…" 

Rádzsasztánban, Dzsódhpúrtól keletre a régészek szintén egy radioaktivitást mutató ókori városra bukkantak. A helyet vastag hamuréteg borítja és a terület a sugárzás miatt máig le van zárva. Sok környékbelinek van születési rendellenessége, és daganatos betegsége. Francis Taylor angol régész szerint: "A radioaktív hamu hihetővé teszi, hogy a Mahábhárata korában ismerték a nukleáris fegyvereket" Amúgy ide eredetileg egy lakótelepet akartak építeni, 1992-ben bizonyították be, hogy a területen található hamu radioaktív, ma a terület teljesen el van kerítve.

http://iroklub.napvilag.net/iras/26155

 

Végül India déli végében, Cape Comorin földjén a zarándokok már ősidők óta tudják, hogy egykor Durgá istennő járt ott és állítólag még mindig érzik az energiáját. A területen manapság uránt bányásznak. 

http://www.iaea.org/inis/collection/NCLCollectionStore/_Public/41/028/41028127.pdf

 

Hát szerintem ezek egyértelmű bizonyítékok, nem lennék meglepve ha pár szkeptikusnak leesett volna az álla olvasás közben :P