szalkaie Creative Commons License 2015.10.28 0 0 3683

Nekem kb. fél éve van. Egyszerű, jól működik. Tudja azt, amit olvasni lehet róla. Jó minőségű anyagokból van összerakva, akárcsak a többi iRobot cucc. Falkövetésnél néha furcsa hangot ad, ez azért van, mert a nedves burkolaton megcsúszik a kerék. A robotporszívó után használom nedves feltörlésre. A fél év alatt még nem kellett karban tartanom, tiszták maradnak a kerekek is, hiszen azok már a feltörölt felülettel találkoznak. Az akkumulátor kapacitásában nincs észrevehető csökkenés. Jó a navigációja, nincs úgyfelejtett terület. A sarkokkal is boldogul. Hihetetlen, de szebb a felület utána, mintha kézzel mosnék fel. A Braava-ra is érvényes, gyakori takarításra való, az ezer éve odaszáradt lekvárgunyeszt, vagy a fél kilós sárgombócot :-) nem fogja felszedni! Ellenben a vörösbor, kávé, szörp, cipőnyom nem okoz gondot, mégha száraz is. Annyira halk, hogy bátran el lehet indítani éjszaka, különben sincs szüksége fényre a navigációhoz. Én teljesen elégedett vagyok vele, nem bántam meg, hogy megvettem.

A kiegészítő garanciával kapcsolatos kérdésedre nem tudom a választ, én nem kötöttem.

Ha van konkrét kérdésed, szívesen válaszolok, ha tudok.

Előzmény: Varshi (3682)