NagyB3300 Creative Commons License 2015.10.27 0 0 1246

Várnak, kiváncsi vagyok arra a rengeteg mondanivalóra fejts ki mindent részletesen!!

 

Én közben elhatároztam, hogy kipróbálom, mi történik akkor, ha a pisilést addig tárogatom, amíg a biztonsági rendszerem be nem indul, és a testem kilöki magából a pisit, minden akaratom, igyekezetem, és trükk ellenére. Azt fogom tenni, hogy eljutok abba az állapotba, mikor már a hólyagom a köldök felé nő, láthatóan kidudorodik, amennyire csak lehet,és már nem lehet eredményesen visszahúzni a hasimat nem tudok már kiegyenesedni, rendesen, illetve a holyagom görcsöl feszül hasogat, és nem érzek mást, csak azt a rendkívül kell pisilnem érzést. Amikor ebbe az állapotba vagyok,  általában úgy van vége, hogy elmegyek lélektani pisilésre, és letolt bugyival ráülök a WC-re és minden erőmet bevetem, hogy kibírjak 4-5 percet abban az állapotban, mintha pisilnék, persze közben minden benn kell hogy maradjon. Aztán mikor vége, akkor mintha minden rendben lenne menni tovább. De egy 30 perc múlva megint meg kell próbálnom a lélektani Pisti, hátha enyhít a helyzetemen valamit szóval megint bemegyek, és megpróbálok újra úgy tenni mintha ..... viszont ekkorra már annyira sok inger ér egyszerre, hogy egyszer csak elindul a pisilés, és hiába igyekszem elállítani, nem sikerül. De most máshogy lesz. Most a WC látogatást kihagyom, helyette azt fogom csinálni, mikor már érzem hogy nem tudok állni, nem erőltetem, maradok űlve, és igyekszem a legkényelmesebb ülő helyzete felvenni. Persze tudom hogy ha ülök akkor is görcsölnek fog fájni és hasítani, de itt jön a trükk, a fájdalom csillapító vagy a görcsoldó... Megvárom még hatni kezd, és elmulasztja kissé a hatalmas pisivel telt hólyagom keltette fájó görcsöket.