Galiba2011 Creative Commons License 2015.10.23 0 0 7301

Sziasztok!

Egy régebbi beszélgetéshez szeretnék hozzászólni.

a történetet Draszti indította...

Nos az a titkárnős sztori... meg  a testvére gyereke... meg volt valami barátnő is aki terhes... 

kicsit kesze - kuszára sikeredett, tele haraggal és gyűlölettel...

Én lennék az a Hölgy aki akkor terhes lett, de nem a Draszti titkárnője voltam, hanem a férje kollégája.
nem egy éjszakás kaland volt, hanem évekig kullogott utánam a pasi...

a kapcsolat 9 hónapig tartott, ebből 3,5 hónapot már babával a pocakban töltöttünk együtt. 

a pasi szűrét én raktam ki. így visszament Drasztihoz.

most 8 éves a fiam, szeretem.
apuka mindent megtesz - na nem azért, hogy a fiával lehessen - hanem azért, hogy ne kelljen pénzt fizetnie.

néha jó ha a másik oldalt is meghallgatja az ember, hiszen így lesz kerek egy történet.

múlthéten megtudtam, hogy Draszti miatt mondott le a gyermekem láthatásáról az apuka, azzal az indokkal, hogy inkább nem látogatja a fiát csak a másik hárommal lehessen.

Tehát a jó anya draszti ultimátumot adott gyermekei apjának, hogy vagy ez a három, vagy az az egy...
ilyet egy jó anya nem tesz.
Nem az a rossz ember, aki szerelemből szül egy gyermeket.

hanem az aki nem engedi a társának, hogy látogassa a gyermekét.
ha már a drágalátos férjének megbocsájtotta, hogy hosszú időn keresztül csalta ... az a gyermek nem tett semmi rosszat, miért veszi el tőle az apát? és miért fizeti inkább az ügyvédet, 

Ja! én nem kergettem a pasit, hogy jöjjön és látogassa meg a gyerekét...
sokáig a telefon számát sem tudtam, mert a régi cégét eladta, és telefon számot is váltott.

ha találkoztunk az a bíróságon volt...
Drasztika rendszeresen kísérte a férjecskéjét :) annyira édesek voltak... ( na jó ez egy kicsit pikírt lett )

igen megbántam, hogy egy ilyen embernek szültem gyereket!

de azt, hogy szerettem azt az embert, azt nem bántam meg (igaz most mindent megtesz, hogy rosszul éljünk....)

és azt sem bántam meg, hogy van egy gyermekem :) 

Büszke vagyok magamra!

És az összes gyermekét egyedül nevelő anyára, és persze az apákra is, mert ilyen is van.

Tényleg elferdült egy kicsit a világ, mindig a másikban keressük a hibát, meg másokat okolunk a problémáink miatt...
igen ez így sokkal egyszerűbb. 

nagyon nagy erő, és bátorság kell ahhoz, hogy szembenézzünk magunkkal, és beismerjük hibáinkat...
a gyengék mindig másokat fognak hibáztatni...
A gyűlölködésről ne is beszéljünk.. ha én tele vagyok gyűlölettel, ezt sugárzom magamból hát ezt is kapom vissza...

Ha szeretet árad belőlem, akkor sokan gyűlnek körém, és jól érzik magukat velem... és ez nagyon jó :)

Köszönöm ha olvassátok!