bunburnyák Creative Commons License 2015.10.22 0 0 607

időórát? még nem is hallottam ilyet.

szerencsés helyzetben vagyok,mert Hollandiában dolgozom,ahol a panda népautó.a kockát 2006-ig árulták,2007-ben pár száz darab limitált szériást hoztak még megrendelésre.vagyis ki lehet fogni nem túl öreget.  2000db panda van hirdetve a marktplaatson. ebből kb 20 db a kocka panda,pedig minden utcában van. 2 hónapja keresek,egy csomót eltelefonáltam,mert reggel feltették,délután már sorba álltak a vevők.szerencsém volt,mert alkudni akart az előttem érkező,én meg mondtam hogy adom a meghirdetett árat.pedig nem is láttam akkor még az autót. nem limitált szériás ugyan,mert normál 900 cm3-s,de egyben van.egyedül élő nyugdíjas tatáé volt,friss műszakival, 2001-s évjárat.130000 km.végig szervizelt,utoljára e hónap 14-n volt.500 eurót jattoltam érte.

metál kék,motorjának jó hangja van,hibát nem igazán találtam,az alján leszámított felületi rozsda pöttyöket,2 helyen.egy alapos takarítás,meg 4 téligumi,és go.

sajnos csak holland könyvem van.

 

Ha netán valakinek magyar használati utasítása van,vagy szerelési segéd anyag,és nem kell,gondoljon rám.

egy üveg minőségi piát feldobok érte.(whisky,konyak,vodka,vagy ami kell)

pdf-ben is jöhet

 

itt is vannak tuning cuccok,csak még nem tudom hol.sajnos a holland nyelvtudásom 10 szóban kimerül.

mondjuk alkatrész,az van a helyi kereskedésben is,minden.

Előzmény: R. Scherbotsky (606)