Eecchhoo Creative Commons License 2015.10.22 0 0 859

Az ügyfsz. szervizbe irányitott, semmit nem tudnak. Még egyszer megpróbáltam egy gyári beállítások vissza állitást és láss csodát azóta klikkre megy a youtube. Lefagyás mentes. Megkövetem még a Sonyt is!

 

Méregettem a net sebességét és nagyon gyanús volt, hogy néha 0, és a következő mérésnél már normál sebességet mértem. Jellemzően egyeduralkodó a környéken a t-home, így biztosan túlterhelt a hálózat...erre már máskor is gyanakodtam. Trükköztek, hogy gyors ciklusokban le-le szakadtunk a szerverről, hogy mindenki hozzáférjen. Egy html oldal betöltése közben ez nem tűnik fel, de a tv. memóriája ettől lefagyott. Lényeges, hogy kiépített már a Digi is hálózatot és most hallottam, hogy tömeges sorban állás/várakozás van az átjelentkezésre. Mezei okoskodásom, hogy a felszabaduló kapacitások miatt jut nekem is több adat. Szóval bocs Sony a focstalicskáért, remélem tartós lesz az örömöm. A Diginél találkozunk : )  ...bár ha mindenki átjelentkezik, nem ugyan ez lesz a probléma? Á, az élet merő dilemma.

Előzmény: Eecchhoo (853)