Neti69 Creative Commons License 2015.10.21 0 0 13335

Kedves DelSonar

 

Megnéztem az általad  küldött oldalt a chiptuningal kapcsolatban irtam is neki küldtek jó csomó mindent    és ki érti  azokat? Rengeteg szöveget küldtek tele szakszöveggel .... drága is 15 ezernél kezdődik  és még semmit nem csináltak. Messze is van nagyon. Nem létezik hogy nem lehet megoldani  benzin falást.

 

Teletankoltam a kalost 1.2 ..... és 260 km nél járok és  az első fehér csiknál van már a mutató vagy is negyednél ......hát ez nem semmi ez egészen elképesztő  nem városban használom  illetve nagyon keveset mire kiérek Fehérvárról  csak addig  aztán irány Ajka felé    ....45 literes a tankja  de igy  még 450 km t  sem fogok menni egy tankal  ez nem normális az biztos akárki akármit mond  ......az autó megy szépen  nem nyomom neki  2 ezres fordulatnál szoktam váltani  ......nem hiszem el hogy 10 felett lenne a fogyasztása  országúton. Itt valami nagyon nem stimmel de mi? Igy nem lehet autózni. A sírás kerülget hogy mi lehet az oka a  benzin falásnak. Szemmel látható  hogy megy lefelé a mutató. Nincs valami használható infód az üggyel kapcsolatban? Vagy a lamdaszonda ment tönkre de azt meg asszem kijelezné legalább is azt mondták hogy valami hiba üzenet lenne a kijelzőn.

 

Köszi

 

 

Előzmény: DelSonar (13286)