Poch Odon Creative Commons License 2015.10.20 0 1 1372

Nem, dehogy adtuk fel! Pusztán anatómiai okok miatt válok meg tőlük. Ugyanis nekem vagy kicsi a csőméret, vagy kiszökök belőlük. Emiatt elég sokat olvasgattam a külföldi szakirodalmat mostanság. Valaki kérdezte korábban, hogy mire kell ügyelni. Nos, a következőket kell figyelembe venni. Két féle hímvessző létezik, a vér pénisz és a hús pénisz. Míg utóbbi ernyedt állapotban is meglehetősen nagy és keveset növekszik erekció közben, addig az előbbi alapban kicsi, erekció közben viszont nagyra nő. Herezacskóból is kettő van, a tömött és a lógó heréjű. Az ezekből kirakható kombinációk valamelyikébe a legtöbb férfi besorolható. A CB6000 és társai övek szempontjából a legrosszabb a lógó here és a vér pénisz. Mivel a herezacskó hosszú, és a herék ehhez képest kicsik, a gyűrűt eléggé le lehet húzni. A pénisz pedig ernyedt állapotában összemegy kicsire, ezért a tövénél megfogva ki lehet rángatni a csőből, és igen, egy kis olaj segítségével vissza is lehet tömködni! Bocs, ha elrontottam bárkinek is a játékát! Szóval, én sajnos pont ebbe a legrosszabb kategóriába tartozok. Jelen pillanatban ott tartok, hogy csak PA piercing, vagy a fitymafék átlyukasztásának segítségével lenne lehetséges a szökés megakadályozása, egy extra lakat segítségével. Persze, a derekat átölelő övek megoldást jelenthetnek a szökés ellen, de nálunk gyerekek is vannak, így ez a hétköznapokban nehezen kivitelezhető. A másik dolog pedig az, hogy a műanyag csőrendszerű övek csak akkor működnek, ha a hímvessző kisebb, mint a cső, és tud valamelyest szellőzni. Bio műanyag ide, vagy oda két nap alatt szaga lesz, a folyamatos viselés csak marketing duma. A rácsos szerkezetű fém övek ilyen szempontból jobbak, de van, akinek fémallergiája van, illetve ilyenkor bizonyos mértékű izgatás lehetséges. Érdemes ezeket megvizsgálni, átgondolni az első vásárlás előtt, mert elég sok pénzt el lehet költeni használhatatlan övek vásárlására. Jókat szoktam derülni a külföldi fórumokon feltűnő fotókon, melyekről ordít, hogy egyetlen mozdulattal ki lehet húzni a péniszt!

 

Szóval, ha valaki komolyan gondolja, hogy a párja kezébe adja a szexuális kielégülése gyakoriságának kulcsát, akkor érdemes előtte tájékozódni. Nem is értem, persze minden fórumon vannak ilyenek, akik csak úgy feldobnak egy kérdést, anélkül, hogy a teljes fórumot elolvasnák. A legtöbb kérdésre ugyanis már szinte biztosan leírták a választ…

 

üdvÖdön

Előzmény: faithful lover (1371)