Jesurun under Lyme Creative Commons License 2015.10.19 0 0 32155

sziasztok,

tegnap amikor irtam h " picit jobban vagyok" - Utana nagyon rosszul lettem.

A szornyu terdfajasamhoz hozzajott egy szornyu hatfajas.

Felpocoltam az odemas labaimat, ultem egy fotelben, es laptop olembe es ugy interneteztem.

A fotel ele egy szeket tettem es arra a labaimat, igy a bokaim kb 10cm magasabbra kerultek mint ahogy ultem.

Kb 2 ora mulva ahogy fel akartam allni es megmozdultam a fotelben, olyan iszonyu hatfajas allt be.

Aztan egesz ejszaka, reggel 8ig meg volt ez a hatfajas, de nem a gerinc, hanem valahol ott ahol a bordak kezdodnek, csak hatul, a belsom.

Egy csuklasra, es sohajtasra is jott, neha arra is h ulo helyzetben csak az egyik labmat ovatosan arrebb akartam rakni, a terdajas miatt nagyon ovatosan, es beallt a hatamba a fajas.

Szerencsere reggelig elkezdtem sejteni, hogy az odemaval lehet kapcsolataban, irtam anyukamnak h hivja fel a korzetist es kerdezze meg.

Anyu mar valaszolt is.

Vesem rendben, voros versejtjeim kevesek, egyebkent jo a verkep.

Es ha magasabbra pocolom a labaimat, mint ahogy a testem van, abbol lehet nagyobb baj.

 

Ezzel a hatfajassal fekudtem le, most ebredtem, es ugy tunik kialudtam magam, elmult.

A terdfajas az megvan ugyanugy.

De csak belegondolok abba, h az odemas labaimat magasra helyezve, az odema valahol a belso szerveimben alakul ki - milyen rossz allapotban lehetek?!?! Ha 2 ora is ennyit art.

Ezt most azert irom le, mert hatha masnak tanulsag.

 

Es fogalmam sincs mi okozhatja.

Az biztos h az Arcoxia-tol van az odema, de h az mit tett tonkre???

Vese - ez jo a vv alapjan.

Maj? Nyirokrendszer? Sziv?

Ha a szivemtol lenne, akkor allitolag egyforman lenne odemas a labam.

 

Szoval abszolulte tanacstalan vagyok.

Szerencsere most egy nagyon konnyu 3 napos ejszakas munkam van, ahova jottem, 4 oras vezetessel, ebbe gemberedtem bele, mert elotte egesz jol voltam mar.

2 hete odemas a labam, de vegig szedtem az arcoxiat, es csak szerda reggeltol nem szedem, es szombaton volt az a nevezetes 4 oras vezetes, amitol meg most is annyira rosszul vagyok h nem birok a szekrol rendesen felallni.

Hihetetlen. De ez most olyan nagy fajdalom a terdeimben h inkabb lyme mint arthritisz, vagy ki tudja, remelem hamarosan elmulik.

 

Van egy elektromos fajdalom csillapitom, silklite a neve, 4 elektrodas tapasz van, amit fel lehet tenni barhova, es 8 program, kulonfele rezgesek , masszazs amit csinal.

Azzal kezelegettem a labam, terdem, de hat a fajdalom nem mulik.

Ha a labfejemre teszem, akkor az odemas labamban sokkal levesbe erzem a rezgest, mint  a masikban. Mindketto odemas, de a bal sokkal sokkal jobban.

 

De lehet kiprobalom az ultrahangosat, nem tudom h azt meg lehet-e venni angliaban v csak m.o-on.

 

Az egesz labam, amikor megyek, olyan mintha egy merev cso lenne, alig tudok menni is, nemcsak a szekrol felallas leules okoz gondot.

Biztos vagyok benne h tele lehet mereggel. De nem tudom hogyan meregtelenitsem.

most mindjart vege ennek a 3 napnak (holnap), itt nincs semmire energiam, arra sincs h a kocsimbol kivegyem azokat a dolgokat amikre szuksegem van.

A forro furdo sem segit, pedig regebben az szokott.

Lehet el kenne mennem egy nyirokmasszazsra? Az jo draga lehet itt angliaban, de meghalok annyira faj a terdem.

 

Szerdara mar megvan a repjegyem, es utazok, nem haza, de nem tudom mi lesz igy.

Előzmény: Jesurun under Lyme (32143)