Jesurun under Lyme Creative Commons License 2015.10.18 0 0 32141

Szia Szerencse,

es Mariatovist fogok szedni majvedonek, folyekony extract formaban (nem kapszulaban), errol en hihetetlen jokat olvastam, de lehet csak a kura utan fogom elkezdeni.

Meg utana olvasok h mennyire jo ha kozben is szedem, most igy nem emlekszem ra.

 

En ugy latom, h ennel a lyme-nal az ab kura kicsit tolthato, mindenfele okokra hivatkozva, nekem sem a legjobb a nov 1 kezdes, de muszaj valamikor elkezdeni, mert kulonben sohasem kezdem el szedni ha mindig az idealis idopontra varok.

200mg ? Nem tul sok az? En most a 150-t is soknak tartom de majd meglatom.

 

Doxy-t en nagyon birtam, hihetetlen adagokat beszedtem, "latszolag" semmi bajom nem volt tole, azert irom h latszolag, mert a majamban biztos hagyott nyomott, es nagyon fenyerzekeny is voltam tole, de gyomorilag birtam....

 

Szoval nekem itt a taskamban 50 napra valo 150mg mino, csak el kezdeni szedni, fokozatosan, majd meglatom h mennyire emelem fel.

 

Azt en is olvastam tobb helyen is, hogy az alacsony dozisu ab tobbet art mint hasznal borrelia eseteben.... mert kialakul a rezisztencia.

 

En most okt 5 ota semmilyen alternativ ab-t  nem szedek, akarok egy szunetet hagyni, h az alvo bacik felebredjenek, errol is volt tobb cikk megosztva mostanaban. Es akkor nov 1-tol mino supplin azi 3as kombo 50 napon at.

Előzmény: szerencse3 (32140)