GTI100 Creative Commons License 2015.10.18 0 0 2516

Most váltottam Telekom IP tv-re. Eddig elég jó, de. Az hogy ISB2000 kezelési útmutatót adtak az ISB2001-es set topboxhoz nem zavar, meg meg is találtam az ISB2201-ed kezelési útmutatóját a Telekom oldalán. De az nagyon zavar, hogy a távirányító teljesen más mint a mindkét leírásban. Be meg kikapcsolni, csatornát váltani hangerőt változtatni azt nyilván tudok nem ezzel van bajom. De pld. a tv-t szinkronizálni a távirányítóval (hogy csak egy távirányítót kelljen használni a ki be kapcsoláshoz) azt a leírás alapján nem lehet. A leírás szerint olyan TV/STB gombot kellene nyomkodni ( a rajzon jobb oldalt legalul) amilyen gomb ezen a távirányítón nincs is. Már itt elakadtam és Tv ellenőrző fény sincs aminek meg villogni kell a szinkronizáláskor. A távirányítón semmilyen felirat vagy típus jel nincs, csak ez elemeknél találtam egy címkét. Az azon szereplő betűk és számok alapján semmilyen találatot nem ad a Google. Beteszek ide két képet, örülnék ha ezek alapján tudna valaki segíteni. Akár angol nyelvű User Manual is jó lenne.  Köszi.