Alfrédi Creative Commons License 2015.10.17 0 0 1239

Szia!

 

Ezért igazán nem kell elnézést kérned, mert nem volt jó a neted. Enyém sem szuperál jól.  Viszont valamit csinálni kéne vele, mert ez így örömdeficithez vezet.  :) Ha van valami ötleted, hogy hogyan tudnánk máshogy valahogy kapcsolatba lépni egymással, akkor hallgatlak, figyelek.  :))))

 

Nagyon meg kell dicsérjelek, hogy amikor megszakadt a net, abban az elgyötört helyzetedben is fegyelmezni tudtad magad, szépen illedelmesen viselkedtél. Tudom nagyon tele volt már a hólyagod, de leszorítottad a hasidat és így már nem is látszott rajta semmi szokatlan dudor.  :)

De meddig bírtad még azután, hogy megszakadt veled a kapcsolatom? Amikor az utolsó sorokat írtad, én már akkor izgultam és attól tartottam nem fogod tovább bírni, de te ezek szerint jó kislány voltál még egy jó darabig...  Azután mi történt, mikor minden igyekezet ellenére nem bírtad tovább? Mi lett a pisivel?  Kiértél? Sokáig jött a pisi? Milyen volt pisilni? Milyen érzés volt utána?

 

Egyébként úgy mellékesen, valamelyik nap kipróbálok egy görcsoldót vagy izomlazítót.  :)

Előzmény: NagyB3300 (1238)