Móki65 Creative Commons License 2015.10.14 0 0 31992

Szia! Voltál hasi UH-n vagy emelkedett a bilirubinod? Nekem nem volt epeproblémám, bár Neked ez már a 2. kezelés... én kezelés után voltam hasi UH-n, de nem volt semmi. Asszem szoktak valami gyógyszert írni amit a cefi alatt szedni kell de ha jól emlékszem ezt valami amerikai oldalon olvastam. Ha pulse therapy-ban adják a cefit akkor nincs ilyen gond. Most minden nap kapod? az elsőt hétvégéken nem kaptad, lehet h amiatt nem volt gond.

 

Most nyáron (1 évvel a cefi után) totál 0-ás lett (IgM és IgG) az IgG WB-m (synlab, teszt: recomLine, Mikrogen) és ez gyanus mert a cefi előtti IgG-m 15 volt ugyanezzel a teszttel, szal 0 nem lehetne... maradvány antitesteknek kellene lenni.

 

Most csináltattam egy ismétlést, ma jött meg az eredmény, de a synlab tesztanyagot váltott (Immunoblot, Viramed) IgM negatív, IgG "+/- kétes" az eredmény ami azt jelenti, hogy szerológiailag nem igazolt a fertőzés és akkor lenne indokolt a vizsgálat ismétlése 2-3 hónap múlva, ha lennének klinikai tüntek, de szerencsére nincsenek... amúgy ez az eredmény reális a cefi kezelés után mivel "voltam" fertőzött

Ezért gondolkodtam az LTT-n.... mivel a cefi előtt nem volt LTT-m nemtom h van-e értelme, a másik meg az h baromi drága...

Ha küldesz egy teloszámot a gdckukacfreemail.hu-ra akkor beszélhetnénk mert hatékonyabb lenne mint ez a pötyögés :)

 

Előzmény: hornet599 (31987)