407fan Creative Commons License 2015.10.07 0 0 20170

Üdv, igen. 160LE lett és 30%-kal több nyomaték az alsó tartományban, mert úgy kértem. Közben (mivel mértek és próbáltak is) kibukott egy vákuumcsőhiba, ami miatt az eredeti lovacskák sem voltak meg. Mindent megjavítottak, remappingolták (újratérképezték) az ECU-t, azóta igen jól harap a masina. A fogyasztást nem nézem, de maximum pár decivel lett több. Most már élményautózást is tudok csinálni, nagyon vigyáznom kell, hogy a sebességkorlátok megmaradjanak, nem akarok pontokat és büntetést. Az egész dolgot egy helyi, erre szakosodott, nagyon profi csapat csinálta, 180 fontot fizettem érte itt Angliában. Persze ésszel kell bánni az új erőkkel, nem szétégetni a kuplungot meg repülőrajttal szétbarmolni a féltengelycsuklókat, hanem méltósággal lehet hatodikban menni 70 mérföld per órával (itt annyi a limit), aztán ha kell, odalépek és remek érzés, hogy még ott is van erő. A garancia itt bizalmi kérdés, bármikor visszaállítják, ha kérem. Azt is garantálták, hogy a műszakin nem lesz kipufogógáz probléma. (De nekem már az egész kipufogógáz-visszavezető rendszer le van vakolva, az is hozott valamennyi erőt.)

Előzmény: kakuda (20167)