wdriver Creative Commons License 2015.09.29 0 2 133194

pontosan így érzem én is.

ez egy nagyon rosszul sikerült ritka pár nap lehetett eebolaa topiktársnak.

a sok sok év alatt az a pár rossz élmény, nem is tudom..

pl. most volt először hogy írtam is itt, egy turmixot kértünk(20 perc várakozás után mire jött a kiszolgálás) elég drága volt ahhoz, hogy ne porból és ne kevés porból akkor már - csinálják..ahogy szerepel az itallapon... de megtették :-)

eljöttünk, rossz pont, megírtam itt, ennyi.

idei nyaralás egyetlen rossz élménye :-)

de évek óta ahogy írom, pl. ez hogy bankkártyával fizetek, alap - ahol lehet.

de írjuk itt is, ne eurózzatok a pályán a kapuknál, ha ott a kártya.

kisboltban nézem lehet-e, van-e terminál, ha lehet akkor már csak a rossz napja lehet a mogorva viselkedés az eladó részéről, de ez mindenhol érvényes.

 

ez pont az az esetkör, mikor vita van hogy melyik jobb ország, és hogy HR sziklás és fúúj sehol sem lehet bemenni mert foglaltunk a hotelnél és beton strand volt de ott is tiszta szikla minden stbstb..

értitek.

 

nekünk is csak jó élmények voltak, az összes eddigi szállásadó, ha visszajártunk azért, ha újak voltunk azért, de mindig kedves volt mindenki.

remélem így is marad a véleményem, de ha netán beütne az ellenkezője akkor az kicsit miattam is lesz-sztem..

 

rendőrök.. megállít, öv nekem nem volt becsatolva, felére alkudtam..

észrevehetetlen rokkant parkoló, sötétben kopott felfestéssel.. ráálltam. na ott igazságtalannak éreztem. de vendégként, lealkudtam felére és ennyi. igaz, ez igazságtalan rossz élmény.

de azért nem mondom hogy vacak ország és többé be nem teszem a lábam Porecre.

életünk egyik legjobb nyaralása volt, pedig akkor az a 300 kuna elég sokat jelentett még máig bennem van hogy igazságtalanul.

 

annyi jót kap az ember, és tényleg nem kell félni barátkozni, kommunikálni, és minden esetleges rosszat többszörösen visszakap.

:-))

 

Előzmény: Törölt nick (133193)