PIEDON Creative Commons License 2015.09.28 0 0 13273

ÜDV !      A szerviz is a fagyállóra fogta a hibás blokkot. És megkértek ne reklámozzam a

              gyár felelőségét.Az én autóm nem volt még 2-éves amikor megjelent egy pár csepp

              fagyálló a hengerfej tömítés mellet.Mivel a hűtővíz veszteség nem volt számottevő

              abban maradtunk,hogy kár lenne megbontani ezért a motort.Itt hibáztam. Akkor

              kellet volna szétszedni és kiderül az öntvény hiba.Úgy gondolom 2-év alatt a fagyálló

              nem tehet kárt az öntvényben. Ráadásul ilyen mértékben. Közel 10-helyen tapasztal-

              ható sérülés. Több olyan része van a hengerfej tömítésnek ahol nem sérült. Viszont

              az alatta lévő blokk rész igen. Ebből is látszik a víz nem érhete a sérült részt. Nagyon

              sok ismerősöm jár laza hűtő sapkával.Nincs nyomás és így kevésbé jut be víz az

              égéstérbe. Az 1000-db csak következtetés. Több mint 10-ismerősöm küzd ezen

              problémával. Nem egy szervízben jártam ahol találkoztak sérült blokkal. Persze

              sehol nem akarták elismerni a gyártó felelőségét. 10-évet jártam így amíg megadta

              magát.

Előzmény: sebike05 (13272)