Zsamozsazse Creative Commons License 2015.09.27 -1 0 6270

Ki állított bármit? Állítottam én vagy a parakutatók, hogy márpedig csak prev. hit. civ. készíthette? Nem. Hanem egy lehetséges alternatívának feltételezzük abszolút teoretikusan. Szerintem plauzibilis teória az alien-es és a preh. hit. civ. teória illetve ezek ötvözete is. Szerinted nem plauzibilis. Én ezernyi könyvet , cikket filmet tudok sorolni, ahol elmagyarázzák hogy miért igencsak lehetséges ez a teória és eme kutatások, és elemzések legalábbis a plauzibilitás igazolják úgy gondolom, mert számos jel és nyom, fosszília és rom egyik értelmezése teljesen korrekten lehet ez, hiszen nem kizárt egy preh. hit. civ. létezése ahogy az ancient alienek létezése sem, és abszolút klappolnának válaszként eme lehetséges verziók. Ez bőven elég a plauzibilitáshoz. Tényt senki nem állít, itt leginkább kérdés áll fenn tehát, amire te válaszolsz kategorikus nemet, de hogy miért nem, azt már nem vagy hajlandó igazolni.... egy ilyesféle nemet miért kellene inkább elfogadni, mint egy teóriát, illetve kérdést? Kettős mérce szagot érzek...

 

Előzmény: emem (6269)