4ereggg Creative Commons License 2015.09.27 0 0 26241

...értelek..igen máshogy is meglehetett volna oldani a szülői kérdést, már rég el kellett volna költöznöm..és akkor talán exem se veszítettem volna el, nem hogy a mostani párom...mondta is, önállóbbnak kéne lennem, meg nem a szülőknek mindent megcsinálni, hanem már nekik kéne rám támaszkodniuk, meg foglalkozzak többet velük stb..persze mosok, takarítok, főzök is néha, ezekkel nincs gond, de nem vagyok önálló..és értem, hogy legalább volt valaki mellettem, és örüljünk ennek stb. de a lényeg, hogy elment először amit írtam 6 és negyed év, most meg 1 év 2 hónap, és itt vagyok 38 évesen novemberben, és a szülők el vannak keseredve mi lesz velem, apámnak 30 éves volt amikor én megszülettem..és úgy látom, bennem is van hiba..egyik nő sem bírja hosszabb távon mellettem..valahogy sok vagyok néha, vagy túl érzelmes, vagy sok a problémám, és panaszkodok sokat, vagy a másikat cseszegetem néha amit nem akarok, csak ha van valami finoman megmondom, hogy most ezt miért csinálta, miért beszélt csúnyán, vagy bármi ami nem tetszik, ettől is besokallhatott az utolsó, vagy hogy néha sajnos megbántottam, amit nagyon nem akartam, de nagyon szerettük egymást, boldogok voltunk, mégha voltak viták is :-( Nagyon sok mindent átéltünk együtt, és most vége ennek is..itt vagyok 38 évesen, idáig volt 4 hosszú távú kapcsolatom ( Másfél év, 4 év, 6 és negyed év, és most ez az 1 év 2 hónap) és egyiktől se lett gyerek, amit már nagyon szeretnék, és ugye ezt nem szabad erőltetni, meg is kaptam a mostanitól, hogy ne rajta hozzam be, ami időt az exemmel elpazaroltam..szóval nagyon fájnak a dolgok..és beleőrülök a hiányába..iszok citromfű meg más teát ami idegerősítő, de nem javul a kedvem, egész nap kivagyok, írnék neki bármit, mert egymillió emlék jut eszembe akár mit csináltunk..de levagyok tiltva mindenhonnan..maga azzal mit kezdjek, hogy 38 vagyok már..azaz elment az idő..az élet...+a hiányával mit kezdjek, mert egy szép helyes arcú csinos lány volt 32 éves, és imádtam a száját, a hangját a kezét mindent, szerelem volt..fáj nagyon  minden :-((((((((((((((

Előzmény: Törölt nick (26240)