Törölt nick Creative Commons License 2015.09.25 0 0 78516

Bombyna  1 napja    0 0 78486

 

figyelmetlen voltam, kuty után ugye van egy benzinkút, és ott szokott lenni kontroll:D én meg nem tudtam eldönteni, most van kontroll vagy sem. A középutat választottam. Sajnos előttem nem volt kamion akit kövessek birkaszellemmel :DD Én már tolattam vissza osztrákba is:D

 

 

SLAYER.74  23 órája    0 0 78492

amit a telo számol nettmozgást és ami a tényleges az csalóka lehet, ezért kell progit használni ami tényleg számolja a legkisebb mozgást is... ugye ha jol tudom kerekit a voda:DD

a telefonod bittenként számol:D

 

 

 

SLAYER.74

 

többször irsz be hirdetéseket... Ezeket ismered is?? Szerintem felesleges álláshirdetéseket bekopizni ide... Véleményem szerint aki hirdet az szar cég:DD és ugye volt már olyan forumtársunk akit becsaptak valamelyik év decemberébe

a másik a buszos kiutazás.....

otthonról elindulsz kimész a gyüjtőponthoz legyen kb 6 ora... ott még várakozzál 2-3 orát, majd ülj be a buszba és menj kb 10-16 orát.... aztán cuccolj be a kamionba és el is indulhatsz, mert a kártyád tiszta

csináltam hasonlót másik cégnél, nem egy életbiztosítás

 

 

chendo  20 órája    0 0 78505

nem értek egyet ezzel... már megint a 300 ezer bukta merül fel... Ezt el kell felejteni már végre

ha bejön a cég akkor úgyis ott fogsz melózni, mert wabinál azért lightos menet van.

ha meg valami úgymond sérelem ér akkor meg ott a rendkívüli felmondás... Azért nem rabszolga a magyar sofőr, hogy mindent benyaljon

sok sikert a céghez, meg a melóhoz

 

billyjack  15 órája    0 0 78514

azt hiszem téged ismerlek :DD a nicknevedet nem a csatornába is használtad a zellon?? Martinka csatornájába:D