tombadillo Creative Commons License 2015.09.23 0 0 22922

az a baj, hogy nem korrektül vitatkozik, most pl a téma az, hogy még egy elcseszett elsősegélydobozra sincs pénz, erre azzal jön, hogy ha saját erőből pótlod, akkor még a végén valaki feljelent. persze vannak hülyék (még csak túl messze sem kell menni példáért), de eszerint az nem baj, ha a klik leszarja, hogy ha a gyereknek vérzik az orra, nem tudsz beletenni egy darab gézt, hanem arra buzdít, hogy jól van ez így, te ne kockáztass, majd csak lesz valahogy, addig is énekeljünk minden nap, a tesi órák szünetében.

szal tulképpen én is pedagógiai munkát folytatok, megpróbállak titeket meggyőzni arról, hogy azért mert valaki valaha mackónak hívta magát és az olyan aranyos, attól az még egy ordas nagy troll, és csak az áldott ártatlan természetetek miatt nem veszitek ezt észre (vagy gondolom inkább nem teszitek szóvá). én meg anno megfogadtam, hogy az ilyeneket nem hagyom kibújni a válasz alól, hanem addig üldözöm a kérdésekkel, míg el nem bujdosik (persze csak időlegesen, tekintettel arra, hogy már rég letettem arról, hogy megváltozik).

és mielőtt valaki szóvá tenné, ez teljesen ontopic, mert a fórumozás lényegét érinti. 

Előzmény: cumeszk (22920)