gurabligyuri Creative Commons License 2015.09.22 0 0 133055

Osztom. Az út előtt azért kíváncsiságból nézegettem foglalós oldalakat és ott találtam egy jónak tűnőt ( olyan oldal volt, hogy megadta a címet előre ). Fel is írtam, el is mentünk. Nagyon szuper volt valójában is, DE ott derült ki, hogy a saját parkoló ezt jelenti: egy keskeny udvarban van kialakítva 4-5 apartman ( tehát közös az udvar ). Az autók egymás után férnek el és ha beálltál és beállt mögéd egy autós, akkor addig nem tudsz mozdulni, amíg ő ki nem áll. Ha ezt lefoglalom, akkor lett volna nagy szívás, tekintve, hogy a legbelső apartmanról van szó, tehát elvileg állhat mögöttem még 4 autó....na nem. Lényegében mozdulni sem bírtunk volna. Az utcai parkolás szintén nem volt adott, házak között csak az út közvetlenül, semmi járda, semmi parkoló. Kicsit odébb már ok, csak ott fizetős. Szóval nagy szívás lett volna. Egyébként pont üres volt és 60 eurót kért 5 személyre, szóval ár ok lett volna. Amúgy ez a tulaj azt mondta, hogy periférián szeptemberben 5 euró/fő/nap árakat is találunk. De nem akartunk órákat a keresgélésre fordítani, ő meg nem tudott hirtelen ilyet.

Előzmény: HPEx20i16v (133053)