foveon Creative Commons License 2015.09.21 0 0 10292

mesterek!

kovetkezo a kinom:

embertol ebayon buyitnow vettem egy cuccot, pp-el lett fizetve. a joember francia, a cucc franciaban van (kiiras szerint), 100%-os ertekelesu, voltak nagyobb erteku eladasai is, ezert batorkodtam beleugrani. persze nem jott semmi, ebay statust se valtott, track szamot se kuldott. tobbszor irtam neki nem valaszolt egyszer sem.

a vasarlas 2 hettel ezelott volt (egesz pontosan 16 naptari napja). probaltam az ebay resolution centert de nem sokra jutottam, kb mindig az lett a vege hogy irjak egy uzenetet az eladonak es varjak tiz napot hatha valaszol (minden esetre irtam, nem valaszolt).

lehet meg ott valami mast tenni? azon kivul hogy feldobja a vegen hogy beszeljek az ebay ugyfelszolgalattal telefonon (annyira nem vagom a nyelvet hogy beszeljek), szivesen leirnam levelben a szitut, hisz ok latjak az uzeneteket is, de nem tudom van e mod erre. sot alapvetoen azt se ertem, hogy lehet e még az ebayon belul valamifele case-t nyitni?

 

a dolog pp oldala:

beleptem inditottam egy disputet. bar nem teljesen ertem hogy most ez megint azt jelenti hogy uzeneteket kuldok csak most a pp-n belul? oszt mi van ha ott se valaszol? meddig kell ezt a jatekot jatszani? nem annyira jo hogy a penzemen ulnek igy heteken at...

 

az se annyira tetszik hogy a faxirol a neven kivul semmit nem tudok, az ebay szamlan se volt semmi, a pp-n is csak egy kisbetuvel irt nevet latok, se cimet se semmit.