NagyB3300 Creative Commons License 2015.09.13 0 0 1141

Sziasztok!

 

Nagyon szépen köszönöm a tippeket, izgatottan várom a fojtatást kérlek mesélj még :) 

 

igazábol a helyzetre való felkészülés valóban hatásos, ha már előre tudatod a hólyagoddal, hogy az ő dolga az, hogy befogadja a pisit, legyen az bármekkora mennyiség, és magában tartsa,ameddig nem kap engedélyt a kiürülésre. Az is igaz, hogy a figyelem elterelés az hatásos, de csak egy bizonyos fokig, addig amíg a hólyagban  lévő pisi, nem kezd el annyira feszíteni, és ingerelni, hogy már nem tudsz másra öszpontosítani, vagy figyelni. Ilyenkor még mindig elő lehet venni a b megoldást, az önámítást. Szépen végig gondolod , hogy mennyi és milyen folyadékot ittál meg addig, és még miket fogsz. Aztán elkezdek mantrálni, hogy a hólyagod nincs is tele pisivel, hisz csak egy kis ezt, meg azt töltöttél bele 😉 szóval van még hely benne a többi innivalónak is. Nyugtázásképpen megsimized, a telt hólyagot, 

És próbálsz minnél nyugodtabb maradni, miközben igyekszel elviselni a nyomást, és a feszítést és próbálod elnyomni a fészkelődést, és a pisitáncot. Ez szerintem azért fontos, mert ha ringatózni kezd a test, vagy pisi táncolsz, vagy jelzed a testeddel hogy tényleg pisilni kell, és te ez ellen küzdesz, az agy és a hólyag, minnél inkább azon lesz, hogy olyan ingereket küldjön, amit már nem bírsz ki, és így vagy úgy, de pisilni fogsz. Ha pedig a kínzó ingerek ellenére is próbálsz nyugiba lenni, akkor az agy úgy vélheti, hogy neked még nem kell pisilni annyira, vagy hogy magabiztosan tudod még tartani, ezért nem sűrget. A harmadik dolog pedig a lélektani pisilés, amiről már írtam. Szóval tényleg kíváncsi vagyok még részletesen, hogy milyen lehetőségek vannak :)'szóval oszd meg velünk :))))))