staiger Creative Commons License 2015.09.05 -1 0 8352

hát szolnokon már egy hete magas . na szóval én olyan emberke vagyok aki már tavasztól gyógyszerre szorult. elkeztdem fogyasztani a parlagfűmag olajat és lekvárt a tüneteim megszüntek szinte teljesen mivel ez másfajta allergiát is stimulál. Ezidáig ugyanis amikor már a magas zónába lépett a parlagfű koncentrációja akkor már kezdtek ismét tüneteim lenni . oly annyira hogy a gyógyszer bevételét is kilátásba helyeztem. Ezt nem tettem meg hanem ismét csodaszerek felkutatásába kezdtem a neten. igen sokmindent kipróbáltam és ismerem azt a jelenséget is hogy ami egyik évbe segített az a másik évbe már nem . Ez nem tudom miért van. Tavaj pl a bükki füvesember teáival vészeltem át gyógyszer nélkül a szezont , de az idén  már nem jött be hiába ittam már tavasszal tüneteim voltak . szóval a méhpempő után mivel idén ez se jött be most a parlagfűmag olaj mellé elkezdtem két fajta vitamint szedni 3 napja (tehát eső még kanyarba nem volt). q10(vitamin bottle) és liposzomás c vitamin (dr chen ). mindkettőt a dm ben vettem. ezelőtt ezeket még nem próbáltam ezért esett a váalsztás rájuk. utána lehet olvasni a liposzomás vitamin nem azonos a hagyományos c vitaminnal vagyis felszívódási képességében különbözik és a dr chen vitaminban más hókuszpókok is vannak pl szőlőmag. már aznap jobban lettem kb visszavitt arra szintre amikor mék közepes volt a szórás és kevés tünetem volt. biztosan kimerem jelenteni hogy valamelyik segített de nem tudom melyik vagy liposzómás vagy q10 nem is érdekel mindkettőt kitartom amíg nem csökken a szórás ez még kb 2 hét. a parlagfű készítmények hatása számomra vitathatatlan eddig ez volt a legjobb természetes készítmény de a csúcson már kevés nekem ez is most lett tapasztalat. a vitamin kúra elmélyítésén még gondolkozom szezon után is. pl megtudtam hogy a liposzómás vitamint nagy mennyiségbe elő lehet otthon is állítani kb 15 000 ft befektetéssel ez csak az induló kültség utána már olcsóbbá válik mint a bolti 2500 ft os verzió. ennek még utána olvasok a neten videóval és leirással is fent van nagyon könnyű dolog.