Törölt nick Creative Commons License 2015.09.04 0 1 78293

 

egy jotanács

a tanfolyam smafu, a betanítási út smafu, utána max. csak halvány elképzelésed lesz, hogy mi merre hány méter, mondjuk uj melót csinálok énnekem kb 3 honap után már van halvány elképzelésem odamegyek egy rakodóhelyre akkor mit kell csinálni:D

 

merni kell kérdezni, nem kell magyarra várni... nekem már segítettek a felrakón is (honnan tudjam hova kell tenni a 2 tekercset darus pakolásnál, ha életembe nem csináltam, mondjuk lazán lerendeztem, mondtam hűtőztem ott nincs darus rakodás:D kollégák hogy teszik be abba a vályuba??:DD marhára értek hozzá), de ha valamit nem tudok, akkor felőlem lehet román, lengyel, belga, német sofőr, megkérdezem, akit éppen elkapok

kopp kopp eddig mindenki segített, mondjuk én is segitek, bár néha szoktam mondani, minek mondom, ha nem ugy csinálod???

 

egyszer gartneresek vigyorogtak, de megoldottam a problémát, azaz áthidaltam... :DD mondjuk nem tudták magyar vagyok, ugye más volt a rendszám:D 

 

És ne a 300 ezer forint lelépési pénzen kell filozni, hogy mi lesz majd... ezt már egyszer írtam... ha megtalálja az ember a számítását akkor úgyis kihúzza ott, ha meg valami probléma van

 

akkor meg ügyesen kell lelépni:D ez a jó a kamionozásba, le lehet ügyesen lépni, csak okosan kell megfogalmazni a rendkívüli felmondást, de ha nincs baj akkor, meg minek agyaljon az ember

 

hmm, úgy megkérdeznék valamit a wabi tanfolyamáról, de nem merem... bár mikor beszéltem wabisokkal, már rákérdeztem, hogy ezt is oktatják??