nor 77 Creative Commons License 2015.08.31 0 1 121712

Nekem is van egy most 3 éves hímem, aki fiatalon semmit sem tudott fel mutatni, meg évesen sem. Minden honnan meg- meg jött , volt ahonnan 1-2 hét is kellett neki.

Aztán 2 évesen elküldtem Aachen be (960km) nem is feltételeztem, hogy meg oldja........... Aztán szombaton du.án itthon volt.............. Itthon sem voltam.Mikor haza értem, láttam, hogy ott vár a tetőn. Gyorsan rögzítettem, épp, hogy csak nem jutott a listára. Gondoltam : Csak véletlen- szerencséje volt. 2 hét múlva vissza küldtem Liege- be (980 km) Jött mint a veszedelem........... Országos és nemzetközi listán nem is rossz helyen..............Idén 3 évesen : Első Aachenbe nem ment mert előtte kimaradt 3 hétre. Úgy jött meg , hogy nem tudott csak 1 méter magasra fel repülni. De haza hozta a szíve. Pihent 2 hetet, össze szedte magát, kapott 1-2 magán tréninget. Aztán ment a 2. Aachenbe Országos 26. lett nagyon nagyot repült. Pénteken 12-kor startoltak, szombaton 10- 33 kor itthon volt. 3. Aachenbe szintén ment,szakadó esőben jött meg, szintén országos 100 ban benne volt............. Hihetetlen küzdeni tudással rendelkezik. Nem adja meg magát.............. Ha nem döglik meg, akkor Ő haza jön............. A legjobb galambommá nőtte ki magát.......... Az egész család meg ismeri már a levegőben mikor meg jön. Nagyon büszke vagyok rá. 

Előzmény: Neon Licht (121691)