multioptipupiloptomia Creative Commons License 2015.08.28 0 0 416

Sziasztok!

 

Egy aljas, csaló céget és egy rövid történetet osztanék meg veletek. Hátha valaki nem jár úgy ahogyan én.

A céget most Door-Sensor Kft-nek hívják, de korábban volt már Békás ablak, Pretz-Therm Kft és még kitudja még mi.

Szóval megrendeltünk náluk erkélyajtót, ablakot, és kombinált redőnyöket, illetve 3 db beltéri ajtót.

Az előleget kifizettük és a szerelés napján a maradék részt is átutaltuk. Jöttek is és majdnem mindent meg is csináltak. A maradékra ( erkélyajtóra szúnyogháló és egy ablakra fix szúnyogháló) mondták, hogy gyártás alatt van. A 3 db beltéri ajtót egy külsős céggel csináltatták. Mikor felmérték kiderült, hogy még ajtónként +12e Ft-ot rá kellene fizetnünk, amit én nem akartam és ezért kértem, hogy a már kifizetett ajtók vételárát adják vissza. Nagyon sokszor megígérték, hogy visszakapjuk a pénzt, amiről még hangfelvétel is van. Rengeteg határidő és haladékon vagyunk túl és persze nagyon sok telefonbeszélgetésen, melyben a főnök (Pretz Csaba) minősíthetetlenül beszélt és mikor megunta a beszélgetést egyszerűen lerakta a telefont. Mindig az volt a kifogás, hogy nincs ideje megcsinálni a maradékot és nincs ideje utalni. Mindenki tudja,, hogy egy utalás milyen hosszú órákat vesz el ;) Már azzal is kiegyeznénk, hogy ha elhozhatnánk a már kifizetett szúnyoghálókat, de állítólag azt még meg sem rendelték. Szóval a cégnél mindenki hazudozik össze-vissza.Már el sem tudom érni őket, mert tiltólistán vagyok. Hogy mi lesz a vége, nem tudom. Nem fogom annyiban hagyni. Marad a jogi út.

 

Aki jót akar, az ezt a céget (Door-Sensor Kft vagy Békás Ablak - 1039 Bp, Viziorgona utca 4) nem választja!!!!

A Door-Sensor az a Hollós K.L.u.1.sz alatt van a székhelycímük, de az iroda a Viziorgona utcában van.

 

Ha valakinek esetleg volt velük ügye és megosztaná az eredményt, azért hálás lennék.