Felicia 78 Creative Commons License 2015.08.26 0 0 40831

köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek. Valóban most már nem szeretnék többet költeni a kocsira. A termosztátot még kicserélem aztán ha nem jön közben semmi az üzemeltetést hátráltató dolog ennyiben megállok :-) . A leginkább nem várt, és a legköltségesebb sajnos a hengerfej tömítésnél folydogáló olaj volt. Azt hittem csak tömítés csere lesz, de kiderült repedt a hengerfej, és ott folyik. Azt meg kellett hegeszteni sajnos, illetve választhattam hogy megköszörülik a magasságából leszedve, és csak 98-as üzemanyagot tankolhatok innentől bele. Inkább a hegesztést választottam. Na csak ez került majd 80 ezer forintba. Aztán jött a kuplungszerkezet de azt tudtam. Teljes csere az összes szimeringgel együtt, Luk szerkezettel kb. 40 ezer forint volt. Aztán volt még egy csomó apróság, azok számolását már feladtam :-) . Azt szeretném kérdezni, hogy a gyári termosztát milyen márkájú? Ha beütöm pl. az alkatrészek.hu oldalon hogy milyen kocsihoz szeretnék, kiad egy vagon fajtát . Starline, Wahler, Hans Pries stb. Kezdve a legolcsóbbtól, az egészen drágáig. Melyiket lenne érdemes megvennem? Ezek mind valóban jók az 1.6 - os feliciához?