mechanikusnarancs Creative Commons License 2015.08.25 0 0 438

Sziasztok!

Teljesen kezdo vagyok az e-cigi temaban,meg soha nem probaltam...
Marcius elejen letettem a cigit egy betegseg bekovetkezte vegett.Azelott kb. 10 evig cigiztem a kozepiskola ota...Egy idoszakban piros malborot toltam,de tobbnyire a kek pall mall dominalt...napi 10+ szal,de volt hogy napi tobb toboz ivaszatkor...
Miutan elmult a nagy kanikula kb. egy hete eleg eroteljesen ramjott a cigizhetnek...nem kapom a helyem,feszultseg stb...Aki tudja,hogy mi az a fuggoseg annak nem kell magyarazzam...
Marcius ota a kave es alkohol is teljesen off-on van,azoknak is kemeny fuggoje voltam...Na de az egy mas tema...

Kineztem magamnak egy eleaf ijust 2 nevezetu keszuleket...Megneztem rola 1-2 videot,amik alapjan komoly gozt produkal,jol atadja az izeket,az 5,5 ml tartalyt nem kell folyton utantoltogetni es jo arban is van (13,5k HUF)Ezek a tulajdonsagok mind tetszetosek,ezert dontottem mellette...

A HangSen nevezetu e-liquidrol is jokat olvastam...Az a baj,hogy nikotin mentes kiszerelesben nincs abban az online boltban,ahonnan az eleaf keszuleket rendelnem...
Csak 6/12/18 mg nikotinnal kaphato...
Csak nem fuggnek ra annyira a leggyengebbre(6 mg.),hogy ha elfogy a liquid,elromlik a keszulek vagy cserelni kell valamit akkor szetvessen az ideg a hianyatol...Vagy megis...?
Jobb lenne egy helyrol most megrendelni a dolgokat,mert igy a szallitas is ingyenes lenne a vegosszeg miatt...
Egyaltalan a nikotin mentesnek van valami ertelme...?Az elejen ugy voltam vele,hogy csak olyant rendelek,de lehet h az nem segitene a feszkomon semmit..Bar a fustolges is hianyzik,nem csak a nikotin aldasos hatasai...Az analog cigihez mar nem akarok visszanyulni soha,mert tobbet az eletben nem jonnek le rola az 100% De kell valami helyette,mert egyre jobban kinoz a hianya..

A kovetkezo e-liquidek vannak: HangSen(Turkish,Pall Mall,zold alma,eper,cseresznye,Usa Mix,Red Bull,Bubble Gum,Menta,Dunhill,oszibarack,american tobacco,csoki,cola,kent,vanilia)
Ezeket neztem ki magamnak: Usa Mix,Red Bull,menta,cola
Ezek jok...?Velemeny...?

A keszulekben csak a porlasztot(?) kell cserelni vagy mast is?Es azt kb. milyen idokozonkent folyamatos hasznalat mellett...?
Majd kulon ehhez a konkret tipushoz kell keresni az uj porlasztot,vagy van esetleg univerzalis,ami talal minden tipushoz...?