motduck Creative Commons License 2015.08.23 -1 1 384

Talmud, mint írányzatott írta. Ebben igazad van, hogy másokat nem szabad rosszba vinni. Én sem szeretnék mást rosszba vinni főképen nem olyat ajánlani ami egészségre káros. Egyet tudok, hogy mióta desztilált vízet iszok az IBS is el tünt. Ha csap vízet iszok akkor meg vissza jön.:) Érdekes a tiszta víz meg a savamat is oltja. Szerintem itt senki sem akkar rossz lelki ismeretet magának. Ha azt akarnák miért nem a bolti sót ajánjuk a többieknek? Vagy a tiszta nacl só patikában miért tilos venni? Ha kérsz még a patikus néz hülyének. A másik dolog, hogy amit tanítanak a suliban egyetemen az direkt vezetik félre, hogy ne hogy egészségesen éljen az ügyfél.:( És érdekes minden orvos hallgató hadakozik ellene a desztvíz ellen. Szerintem sokkal többet ér a paraszti ész, mint a 3 diploma néha.:) De desztvízhez hasonlóan tiszta víz van benne, amit vénásan adnak be, akkor a desztillált víz hogyan lehet mérgező és mósó hatású? A mocskos fürdöszóbából már a víz kő is kopik lefele, pedig ottan nem is desztilált vizzel fürdök.:) A gondolkodó orvos már rég nem praktizzál, mert Ő mondja, hogy nem egészséget alapozzák meg hanem csak és kizárolag betegséget gyógyítanak. Ha elöszőr egészségre tanítaná az embert nem lenne munkájuk.:) Nem ellene vagyok, hanem hogy a rendszer be csap minket ahogyan titeket is.

Előzmény: Mungo (383)