[fidelio] mindegy Creative Commons License 2009.11.12 0 0 5271
Kedves keszti! . Örülök, hogy te is foglalkozol a témával, de annak nem, hogy lányosítottál, söt öreglányosítottál, holott egyik sem vagyok, de főleg nem Mindegy. Csak egy kifejezetten kisbetűs [i]mindegy[/i], akinek azért csak lehet véleménye. A témába vágó kérdésekhez már kevésszer szólok hozzá, mivel kevesebbszer és rövidebb ideig hallgatom a korábban kedvenc rádiómat, a Bartók Rádiót. Azt viszont elárulom neked is, hogy a Sláger Rádió azért nem kapott megint frekvenciát, mert a Bartók Rádió, vagyis az általam is kritizált új nevű MR3 Bartók lesz ezentúl a Sláger Rádió, mivel a már több mint két éve kifogásolt slágeresedés elérte azt a fokot, ami ehhez szükséges. Mindez az ócsítás jegyében. A műsorvezetők közül a szinte gyereklány Szilviát nagyon megkedveltem, hiszen készül, és jól felkészült, üde és főleg egy szakember hitelességével és szépen beszél zenéről, egyebekről,  bár őt is kevesebbszer hallgatom. A három [i]muzsikálós [/i]férfi elfogadható, köztük a Némethy Attila kiváló. Varga János a kedvenc, és még néhány remek szerkesztő-műsorvezető: Papp és Katona Márta, Vass M. Kati, Kovács Sándor stb., mert azért maradtak néhányan jók. A Muzsikálók remek szerkesztői szerintem ugyancsak bosszankodhatnak a rájuk kényszerített slágeresítés miatt, /hiszen korábban nem volt annyi Weber klarinétötös és Rossini szonáta and all, unásig ugyanazon előadókkal/, nem beszélve a sokszor alacsony színvonalú rejtvényekről és a most jóval kevesebb nyereményről. Egy műsorvezetőt nem említettem, a jó Magyar Kornélt, akit nem annyira kedvelek, mint a többit, mert ő annyira képzett és annyira készül a beszélgetéseiben, hogy a riportalanyai helyett is tudja a választ, gondolom én abból, hogy nem nagyon akarja szóhoz jutni őket. Persze másoknak ez tetszhet, de úgy látom, a partnereinek sem néha, mint nemrég Fischer Iván tette, hogy közbe vágott, mert tényleg úgy gondolta, hogy ha kérdezték, illik rá válaszolni: röviden, egyértelműen, tartalmasan. Persze ő is egy kedves ember lehet, csak szaporítja a szót, mint én teszem most, hogy kifigurázzam. Tehát elvagyunk együtt és egymás mellett is. Van itthon bőven lemez, de be tudok ugrani a zenei könyvtárba is, végül a gyermekeim most fogják saját költségre átváltani a tv-előfizetésünket, hogy a kábelen bejöhessen a Mezzo is, a többi adás úgysem érdekel némi sporton kívül. Meg ott vannak a hangversenyek, mert élőben a legjobb. Ennyit az önvallomásból: mert nekem sem mindegy hova sorolsz, de azért azt nem hiszem , hogy egy demokratikus rádióvezetéssel szemben tüntetni kellene a rádió előtt 2009 végén. . Más helyeken rendszeresebben kritizálok, de nem csak magamért, hanem a Fideliós-problémák miatt miattad is, hogy csak egyet említsek. . Egyébként üdvözöllek, várva véleményedet a felvetettekkel kapcsolatban. . :-)
Előzmény: [fidelio] keszti (5269)