[fidelio] tannhauser Creative Commons License 2008.09.11 0 0 3245
egy ilyen összetett problémakört,nem lehet egy személyre lebontani, mert 
emberek vagyunk, mind mások vagyunk. de az alapkérdések mindig változatlanok,többezer éve
mit gondol egy leány, amikor elöször látja csupaszon a csávóját:
bár nem tudok nöi módón gondolkodni. de azért sejtem :
EZ AZ ERÖS FÉRFI?TÁMASZOM? ÉS SEGUTSÉGEM LESZ EGY ÉLTEN ÁT "
erre fel, mit mond a pasas, ugyanebben a szituban ????????????
hely, most én elkaplak, és ugy meg.......stb
tehát itt a védelmezés igényét eleve háttérbe szoritja a trófeaszerzés igénye,
rz nem mostani dolog......ez az ezredévek körforgása.
s megnyugtatok mindenkit. más megoldás nincs pld, mit tennék én, ha itt a fórumban-nönek hitt- személyröl kiderülne, hogy Férfi ????
abban a pillanatban buzeránssá válnék ? mert más az alaphelyzet
az illetö-minden gond nélkül- rögtön a legjobb barátommá válna, szexuális alliterációk révén, mivel : meleg nem vagyok
Bizonyos hogy nem, mert az azideig töle áradó jóság mellett ez a tény, eltörpülne, ugyanugy beszélnék vele, megtárgyalnám a gondjaimat, és - gyakorlatilag. semmi sem változna
ma a melegek körében, farizeus irtóháboru dul, a vezetöktöl. mert ez hálás téma. a bulvárnak is, meg a tv-nek is s ezzel, el lehet a valódi témáról el lehet terelni a figyelmet
engem nem érdekel. hogy Robi buzi, vagy nem. engem az érdekel, ha a lánykám holnap elmegy a boltba, tud e venni, tejet, meg kenyeret.
Alföldi is, meg xavér is, éli a maga életét, mi biráik nem vagyunk, itélkezni nincs jogunk
mondja majd Jézus, ha meg akarják kövezni xavért :
az vesse rá az elsö követ, aki egy nagy pémz reményében nem buziskodna ?????????
megkérdezhetnénk Robit: hol vannak a vádlóid
ismétlem, családom van, nem vagyok meleg. de ha egy pasira lehet mondani
hogy szép, hát az egyik mütössrác az volt, gyönyörü nöi alkat, 
férfi létére- szép hosszu haj, és szeretetteljes, halk beszéd
Pár napja találkoztunk, elmentem melette, mire utánamszóltt.
Dezsö bácsi ....
hát.ö volt, kisportolt, férfias alak. bajusz.és hosszu haj levágva
zsolti- az ég szerelmére- mit csináltál magaddal.
mire ö : Halálra cikiztek, kénytelen voltam változtatni......"
HALÁLRA CIKISZTÉK, hát, én megértem ennek a csoportnak az ellenérzésektöl való félelmét, ezért csoportosulnak. közösségé
mert mi emberek, ha egyszer valakire rásütünk egy bélyeget, azt élete végéiig nem kaparj