Sniper1966 Creative Commons License 2015.08.18 0 0 17

A rendőrségben is megrengett a bizalmam!Megtalálták a kamerát a szomszéd elismerte,hogy ő jött át és vitte el és azt mondta,hogy mi leskelődünk és a rendőrök előtt is majdnem,hogy én lettem a bűnös a leskelődés miatt.Nem az a lényeg,hogy birtokháborítást,magánlaksértést és lopást követett el!Neki a telekhatáron kb 150cm-es téglafala van nekünk a házból 4 lépcsőn kell kimenni a házból nem járkálhatok úgy hogy csak a földet nézem.Ez egy vadászkamera a mi mozgásokat rögzít mert 2-éve mindenfélét szemetet rohadt gyümölcsöket megpucolta a halakat és a fejeket belsőséggel és pikkelyeket átdobálnak hozzánk.A kamerát ezért vettem hogy bizonyítékot tudjak felmutatni,hogy miket csinál.És a képen is látszik,hogy nem figyelte az ő udvarát csak a mi területünket a téglafallal a rendőrök is látták a képet és mondák,hogy ez semmilyen szabályt nem sért mert nem az ő területüket figyeli.És mégis zavarta őket de kérdem én,hogy akkor ki is leskelődik?A kamera beleolvadt a fatörzsébe!ÉS HA ŐK NEM LESKELŐDNEK FOLYAMATOSAN akkor egyszer kétszeri átnézéssé nem lehetett észrevenni a kamerát!És érdekes midig tudják,hogy mikor ki nincsen otthon igaz ráérnek ezzel foglalkozni mert nem dolgoznak még a fűnyírást a kuka kivitelét is mással végeztetik el stb......

Az első képen van a kamera ami kb.7m-re van a faltól és aki nem tudja,hogy ott van az elsőre észre sem veszi.EZ ŐKET ZAVARTA ÉS EZÉRT JÖTTBE A ZÁRT UDVARRA ÉS LOPTA EL!

Előzmény: Törölt nick (16)