gema07 Creative Commons License 2015.08.04 0 0 3464

Sziasztok, kicsit halódik a fórum. Az Otto Bock Eco buggy közgyógyra valóban ingyen van, de én úgy tudom 6 év a kihordási ideje. Az összecsukás és a kinyitás valóban nehézkes, be kell járatni. Én folyton feszegettem, mert nem voltam eléggé erős ahhoz, hogy egy pöccre kinyissam. Egyébként, ha van közgyógy, akkor igenis ragaszkodni kell a kocsihoz, mert az jár a sérült gyerekeknek. Az én lányom is jár, de hamar elfárad, ő már 30 kg, képtelenség hosszabb távon cipelni. De az Otto Bock sem bír ki 50 kg-t hiába van erre hitelesítve, nagyobb súlynál a bolygókerék már nyeklik.

Viszont, akinek kicsi gyereke van és szeret, vagy nem szeret, de kell sokat bicajoznia, annak nagyon melegen tudom ajánlani az utánfutót a bicajhoz. Nekünk az van és azt bánom, hogy már nem vettem a kezdetektől ilyet. Sérült gyerek szállítására sokkal ideálisabb bármely bicajos gyerekülésnél és esőben is véd és garantáltan nem burul fel. Az én bicajom kosara már össze vissza nyomódott a sok borulástól de a gyerek még egyszer sem esett sem ki, sem le belőle, és még csak fel sem borult a szerkezet. Akit érdekel, teszek fel képet.