Törölt nick Creative Commons License 2015.07.28 0 0 56792

vettem egy 950-es hondát, de még mindig csak 1600 km van benne, ma értem el a bejáratás végét, az 1600. km-t evvel a motorral, meg is húztam nyélen a gázt, jót suhantam ma vele az északi parton, szép napsütésben ma valahogy nem volt kedvem cabriozni...
alacsony fordulaton is nagyon rugalmas a Yamaha nyomatékban, egy darabig biztos megtartom, de valahogy magas fordulaton jobban szeretem a versenymotorom

most tavasszal vettem mellé 600 ezerért egy 5 lóerős Honda robogót is, amin félterep gumik vannak és a katagóriájában kiemelkedő az ereje, hogy majd avval megyek át a szomszéd utcába a másik házunkhoz, a Honda még mindig bejáratós, 200 km van benne, de már megjártam vele itt az északi parton 3 krossz pályát, épp ma a harmadikat, már pár csavar kihullott ma belőle az ugratgatásoktól, hiába, nem kímélem, nem erre tervezték, mire vége lesz a bejáratásának, széthullik, de majd veszek másikat, inkább majd egy krosszmotort helyette, az jobb választás lett volna ide a környékre, már látom, de evvel még elbaromkodok egy darabig