8auJANI Creative Commons License 2015.07.26 0 0 5362

Szia!

Én is kissé nagyothallok, és ugy oldottam meg hogy éjszaka a tévé hangját levéve én nyugodtan halhassam egy bluetooth fejhalgatón , és nem kell semmit dugdosni és kapcsolgatni. vettem egy ilyet:http://www.mobilcucc.hu/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=7323&aff_id=1 . A tévék scart bemenete egyben a hangot is kiadja, csak kell egy olyan scart csati amelyen átkapcsolható hogy hang be-ki, ez a tévé hangeröbeállitásátol függetlenül ad ki egy jelet. Ehez

csatlakoztatom a fenti bluetooth átalakitót,ennek adok állandó tápot , hogy ne keljen a töltéssel vacakolni.igy ha bekapcsolom a tévét leveszem a hangeröt, vagy a párom olyan hangerövel halgatja  ami neki tetszik, én bakapcsolom a fejhalgatót, és azon halgatom szintén olyan hangerövel amilyennel akarom( mert azon külön lehet állitani a hangeröt). Természetesen elöszször össze kell hangolni a fejhalgatót a kütyüvel (ennek meg van a leirásában a módja) utána már csak amikor kell bekapcsolom a fülest és semmi macera. Én ugyan ezt egy 6 éves samu tévén alkalmazom de szerintem ezt az ujjabb tévék is tudják. A fiam kipróbálta egy 2 hónapos LG-tévén , az is adott ki jelet, szerintem az ujjab samuk is tudják ezt, de ezt teszteld le mielöt beruházol.

Előzmény: Törölt nick (5361)