Végvárianna Creative Commons License 2015.07.08 0 0 310

120 000-Ft egy késve befizetett számla miatt a T- Mobilnál. Nem tudok napi rendre térni. Mindennap ez jut az eszembe. 

Történetem a következő. T-Mobilos feltöltő kártyám volt 24 évig (Még a Westelnél  váltottam ki) nagy nehezen sok rábeszélésre váltottam havi díjas előfizetésre. A T-Mobilnál nagyon örültek és kaptam egy korlátlan Next M havi dijjas ajánlatot ez 15000 Ft / hó volt rábeszéltek, hogy kaphatok hozzá egy társ kártyát is /Társkártya nem más mint egy másik előfizetés a te nevedre/ ugyan ennyi havidijjért, belementem ez így havi 30000Ft, most már nem tenném. Egyszer véletlen úgy adódott, hogy késve fizettem be a havi számlát /véletlen/ ezt nem résetezem itt, de nem direkt volt. Az történt, hogy azonnal fel emelték az előfizetésem havi 20000+20000= 40000Ft. mindjárt legomboltak rólam havi 10000Ft-ot ez éves szinten 120 000-Ft + (eltörölték a platina kártyámat, és + le nullázták a Pontjaimat. Egy vacak késve fizetésért 25 évnyi kölcsönös együttműködés után. A hűség idő kött hozzájuk. Most csak gondolkozhatok hogy hogy jutottam el iadáig, 25 éviny kitartó együttműködés után - 120 000Ft évente nagyon fáj. 120 000 Ft  egy késve befizetett számla miatt. /Több mint egy havi fizetésem oda mit adjak Decemberbe a gyerélnek? Apám erre azt mondja ezt nem az Orosz katonák tették fiam. Ezt a Magyar teszi már veled.