laci19791202 Creative Commons License 2015.07.04 0 0 1128

Nekem is van egy Bosch kisflexem,ez még csak egy fapados pws 600-as,semmi extra,épp egy anti vibration fogó ennyi.Azért egy lágyinditásnak örülnék ha lenne benne de semmi más,és szégyelheti magát a Bosch hogy ilyen termékeket ad ki a kezéből,egyre több rájuk a panasz,ezért sokan átpártolnak a makita és hasonló jóbevált márkákhoz,a másik flexem egy Metabo,jobban is szeretem mint a Bosch-t.Előtte egy fúrógépet vettem Bosch-ba, (minden gépem az egyséesen),nagyon jó állapotban volt (650re),látszott hogy szinte nem is volt használva,10 es volt az ára,megjött kibont,kipróbál,pörög faszán,majd forgásirány váltás és úgy szikrázott a szénkefénél mintva csillagszóró,az eladó ezt nem tudta mert kapta és vissza is vette!(itt mejegyzem hogy ezeknél a fúróknál nem úgy mint a régebbi tipusoknál kapcsoló végzi a forgásirány váltást,hanem egy mechanika elforditja a két szénkefét,biztos láttál már ilyet,na szerintem ez sem a legjobb vagy a legtartósabb megoldás!

Azért ha lehetséges majd megnéznék egy videót a lágyinditódról,egy kisgépet rádugva és inditva!