Alex Raps Creative Commons License 2015.07.02 0 0 82549

"De miért lennék én irígy azokra, akiknek gondjai vannak, akár a saját hibájukból is?"

 

 

Egyrészt nem a saját hibájukból, másrészt mellébeszélni próbálsz de ez ismét nem fog sikerülni.

 

 

"Az én erkölcseim nem hiányosak, nem én várom el, hogy kifizessék mások helyettem, amit én nem tudok"

 

 

Dehogynem hiányosak. Ott van. Le is írtad. Úgy gondolod hogyha nem a hitelfelvevő fizet akkor majd más fog. Csakhogy nem ez van. Van a tolvaj aki fizet, mert jogosulatlanul követelt pénzeszközöket tőlünk hitelfelvevőktől. Ezt a tolvajt banknak hívják. Te mint adózó ebbe nem fizetsz semmit. De még a betétesek sem. Sőt! Nem is várom ezt el. Úgy gondolom hogy amit kaptam kölcsön az visszajár méghozzá kamatostul. Csak annyi a különbség ebben a történetben, hogy véleményem - és az AB jogegységijében is ez fogalmazódik meg - jegybanki kamaton kell megtörténjen mindez.  

 

 

"Ha megkérdezném, hogy a jogban hol van ez leírva, akkor mismásolnál és kiderülne, hogy a jogi ismereteidet taxisokra alapozod."

 

 

Lehet hogy Te taxisoktól szoktál informálódni ezekről a dolgokról, de én amit vitaindítóként idéztem az egy Alkotmány Bírósági határozat amely szabadon elérhető még az olyan hülye trollok számára is amilyen Te vagy.

Előzmény: tcaoe (82547)